ПАТРІОТИ Білої Церкви підтримали лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка під час робочої поїздки

2 роки ago Інформ центр 0

12 квітня активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ», головою якої є Микола Ярославович Голомша, взяли участь у робочій зустрічі лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка з білоцерківчанами.

Мешканці та гості Білої Церкви мали можливість особисто поспілкуватися з політиком та обговорити гострі питання свого регіону.

Діалог був позитивним та конструктивним, адже Валентин Олександрович відверто та щиро відповів на всі гострі питання.

«Наші активісти та однопартійці прийшли підтримати Валентина Наливайченка. Він людина, яка проявила себе істинним патріотом: за час роботи головою Служби безпеки України розсекретив архіви КДБ, показав людям ті звірства, що вчинялись по відношенню до наших патріотів, які вмирали в муках від рук катів, які й сьогодні атакують нашу країну. Наливайченко – це людина, яка відповідає запиту нації, він прагне справедливості”, — висловив свою думку керівник Білоцерківської міської Політичної Партії “ПАТРІОТ” Віктор Іванович Яковченко.

Команда Політичної Партії “ПАТРІОТ” була представлена Валентином Любанським, Василем Мединським, Миколою Мусієнком, Надією Кравець, Володимиром Тосенко, Оксаною Мовчан, Володимиром Данилюком, Людмилою Могерчук, Петром Гоменюком та Михайлом Салівоном та іншими.

Питання до Наливайченка поставив й Валентин Любанський, активіст та представник Політичної Партії “ПАТРІОТ”:  я був членом Української Республіканської Партії, засновником і першим головою якої був Левко Лук’яненко. Скажу свою думку: –  допоки ви не обійметесь та не почуєте один одного, перемоги не буде. Обіймемося друзі!

В.Наливайченко відповів:”Я пам’ятаю, ми працювали разом в  2007 році, ще коли Левко Лук’яненко був членом Громадської ради при СБУ, було розсекречено архіви СБУ, що стосуються Голодомору, сталінських репресій, визвольної боротьби українських повстанців. Тепер ці архіви, оцифровані та відкриті для вільного доступу громадян.”

Минулого року — 9 березня, біля пам’ятника Тарасові Шевченку був підписаний  Маніфест розбудови української держави Рухом Валентина Наливайченка «Справедливість» разом з Політичною Партією «ПАТРІОТ», «Українською альтернативою» та УНА-УНСО.  Головна мета підписантів цього Меморандуму  —  від політики істерії перейти до діалогу і відродженню нашої країни.

“Патріотизм – це реальні дії, а не порожні слова!” — зазначив на своїй сторінці у ФБ Валентин Наливайченко.