Михайло Чурило: Медичний сервіс має бути зручний для хворих та прозорий для контролю

3 роки ago Інформ центр 0

Нещодавно на запрошення Ужгородської мiської територiальної органiзацiї Союзу юристiв голова Закарпатської обласної організації Політичної Партії “ПАТРІОТ” Михайло Чурило відвідав круглий стіл на тему «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЛИСТА НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ». Тема надзвичайно актуальна, оскільки непрацездатність – це і безробіття, і вимушені звільнення, і хвороби – одним словом все, через що людина не може працювати та елементарно жити й утримувати свою родину.

Наше законодавство має чимало прогалин, тому основним завданням круглих столів є виявлення проблемних питань, та внесення пропозицій щодо змін в певних пунктах закону та наказів. Сьогодні на останньому з них йшлося про медичний сервіс, щоб був максимально якісний та зручний для хворих та їх роботодавців, а також прозорим для нормального здорового контролю. Кожен з учасників круглого столу має можливість внести свої пропозиції щодо коректив зі свого досвіду чи досвіду передових країн, різні з яких мають право на життя. Реформи це добре, але вони мають базуватися на основі наступних критеріїв:

1) економічні; 2) географічні; 3) гендерні( при потребі)

“На жаль, в нашій країні все робиться навпаки. Тому ми маємо змінити цей порядок і крокувати в ногу з сучасною методикою та технологією з курування всіх аспектів сторін. Моє завдання як депутата Ужгородської міської ради, максимально сприяти в прийнятті даних програм та програм забезпечення медичими препаратами і засобами для надання першої допомоги людині, особлива увага малозабезпеченим верствам населення. Всіх небайдужих запрошую долучатися.”- Наголошує Михайло Чурило.