Круглий стіл з питань конституціоналізму

2 роки ago Інформ центр 0

5 квітня поточного року у Академії праці, соціальних відносин і туризму пройшов науково-практичний круглий стіл на тему: «Український конституціоналізм: становлення та розвиток».

Дата проведення круглого столу організаторами обрана не випадково, оскільки за даними з історичних джерел, саме в цей день у 1710 році прийнято Конституцію Пилипа Орлика, яка вважається першою українською Конституцією, а також однією з перших конституцій в Європі.

У цьому заході прийняли участь відомі вчені, представники громадських організацій та політичних партій, в тому числі й Політичної Партії «ПАТРІОТ».

Під час дискусії спікери та учасники обговорили питання генези українського конституціоналізму, його нинішній стан та перспективи розвитку з огляду на можливість створення та оприлюднення нової редакції Конституції нашої держави.

У кінцевому рахунку учасники круглого столу домовилися проводити подальші обговорення цієї актуальної теми та залучати для участі у їх роботі якомога ширше коло спеціалістів-конституціоналістів.

Прес—служба партії