У Кропивницькому пройшла обласна партійна конференція

1 рік ago Інформ центр 0

26 березня 2018 року у м. Кропивницькому було проведено обласну конференцію територіальної організації  партії.

У цьому заході прийняв участь Голова партії М.Я.Голомша. У своєму виступі він поздоровив з обранням головою обласного партійного осередку Сюр Наталію Вікторівну, її заступників – Брайка Віталія Вікторовича, Підковського Ігоря Вадимовича, членів Ради – Нечипорука Тараса Богдановича, Гайдар Наталію Вікторівну, Кривенок Андрія Леонідовича, Повстяного Павла Вікторовича та Волошин Богдану Сергіївну.

Конференцією обрано членами контрольно-ревізійної комісії Мовчан Олену Сергіївну, Афанасьєва Михайла Івановича та Павлюк Юлію Володимирівну.

Голомша М.Я. у своєму виступі також зупинився на аналізі  проблемних питань, що існують на Кіровоградщині. Зокрема, мова йшла про державність української мови, нестабільний розвиток економіки, фіскальний тиск, провальну ситуацію у боротьбі із загально-кримінальною злочинністю та корупцією, неналежні екологічні умови проживання у зв`язку з розробками родовищ природних копалин,  але найбільш болючими на сьогодні є – рейдерство в аграрному секторі та жахливі умови підготовки і проживання військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення.

Микола Голомша запропонував зосередитися на  вирішенні цих проблем. При цьому треба використовувати систему контролю, інформаційний тиск через ЗМІ та соціальні мережі, а в разі необхідності – застосовувати публічні політичні виступи.

Голова Політичної Партії «ПАТРІОТ» підтримав ініціативу Наталії Вікторівни Сюр про створення при обласному партійному офісі громадської приймальні, де буде проводитись моніторинг подій в регіоні та розроблятимуться заходи з партійного реагування на них.

Окрім цього, Головою партії були вручені подарунки керівникам районних та міських організацій партії та партійні квитки новим членам обласної партійної організації.

У виступі Голови партії також оприлюднено інформацію про те, що на минулому тижні до Голови Верховної Ради України спрямовано звернення про невідкладний розгляд у парламенті антирейдерського законопроекту      № 7363, що з грудня 2017 року не приймається народними депутатами, а також від імені партії вимагається від Верховної Ради жорсткої боротьби з рейдерством, шляхом посилення кримінальної відповідальності за такі злочини, скоєні у складі організованих злочинних угрупувань, з використанням зброї та незаконних дій державних посадовців.

Після завершення конференції Голомша М.Я. зустрівся з представниками громадських організацій регіону, де в ході взаємного спілкування розглянуто низку актуальних питань соціально-економічного та політичного життя Кіровоградщини і ролі новоствореної територіальної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» у їх вирішенні.

Голова партії висловив надію про підтримку і взаємодію громадських організацій області та Партії «ПАТРІОТ».

Прес-служба партії