Резолюція українських національно-патріотичних організацій

1 рік ago Інформ центр 0

 

Резолюція

українських національно-патріотичних організацій

з нагоди 204 річниці від дня народження Тараса Шевченка

щодо захисту соборності, зміцнення та розвитку української державності.

9 березня 2018 року                                                                                                                         місто Київ

Ми, патріотичні організації України, державні, громадські та церковні діячі, захисники Вітчизни, представники політичних партій, громадських організацій та суспільних рухів, що зібралися сьогодні 9 березня 2018 року у Києві біля пам’ятника українського пророка Тараса Григоровича Шевченка заявляємо про спільне визначальне завдання — мобілізувати весь національний потенціал, людські, державні й природні ресурси, мужність та волю Українського Народу для забезпечення успіху й перемоги нашої держави у протистоянні з глобальним агресором.

Ми констатуємо, що міжнародна система безпеки, яка існувала до 2014 року була безповоротно і свідомо зруйнована путінською Росією.

В порушення Конституції та законів України, нехтуючи норми міжнародного права, на окупованій українській території в Криму та в місті Севастополь російський агресор провів псевдо референдум, псевдовибори до Держдуми РФ та готує вибори Президента Росії 18 березня 2018 року

За чотири роки представники державної влади України так і не спромоглись до дієвих конструктивних кроків щодо повернення окупованого Криму та захисту прав і свобод українських громадян, які під загрозою розправ змушені коритись агресору.

Тому, ми звертаємося до українських громадян, які вимушені жити під репресіями в окупованому Криму та м. Севастополі з закликом ігнорувати ці незаконні вибори на території України та не допомогати окупантам їх проводити.

Закликаємо також українську громаду, товариства українців за кордоном, міжнародне співтовариство, всіх людей, які вболівають за мир і спокій на планеті виступити з рішучими закликами і діями, щодо ігнорування публічної та дипломатичної імплементації результатів виборів Президента РФ 18 березня цього року.

Вимагаємо від представників української державної влади вжити спільно з міжнародними партнерами всіх необхідних заходів для припинення агресії Росії на території України, забезпечити звільнення агресором усіх окупованих територій Донецької, Луганської областей та Криму і м. Севастополя, відновлення конституційного ладу і територіальної цілісності України та міжнародного правового порядку.

З метою подолання кризи, збереження суверенітету, духовної і політичної єдності України вимагаємо вжити всіх заходів для виконання плану дій,  викладеного у «Маніфесті розвитку життєдіяльності нації» та проголошеному 9 березня 2017 року.

Текст Маніфесту додаємо.