Васильківська районна організація Політичної Партії «ПАТРІОТ». Ми — за порядність та чесність з народом!

2 роки ago Інформ центр 0

На сьогодні перед нашою державою стоїть чимало викликів та загроз, від подолання яких залежить майбутнє України та нашого народу. Наша політична сила переконана, що теперішня влада не готова очистися від кланово-олігархічних інтересів і тому неспроможна вирішити проблеми, що стоять перед Україною. Як наслідок, поглиблення кризи, соціального розшарування, падіння виробництва, нечуване зубожіння широких верств населення ставлять під сумнів подальший демократичний розвиток Української держави. Вимоги часу спонукають до створення нової неолігархічної політичної сили, яка відповідатиме сьогоднішнім викликам і прагненню Українського народу до змін.

Із усвідомленням всієї відповідальності за майбутнє жителів Васильківщини, 20 січня відбулися позачергові збори Васильківської районної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ», на яких прийнято ряд важливих кадрових та організаційних рішень.

Основа партії «ПАТРІОТ» – це люди, громадяни, які здатні брати відповідальність за себе, свою родину і свою державу. Саме таку людину учасники зборів одноголосно підтримали на посаду голови Васильківської районної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» – Івасенка Івана Івановича.

Все своє професійне життя Іван Івасенко, майор служби цивільного захисту, присвятив порятунку людей, надання допомоги населенню, а також гасіння різних складностей пожеж. Його життєвий шлях – зразок людської гідності, добропорядності, мудрості, відваги та сміливості. Має великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування, у 2015 році обраний депутатом Калинівської селищної ради Васильківського району.

Також, до складу Ради місцевої парторганізації обрано Паньківа Дмитра Васильовича та Терещенко Ольгу Миколаївну. Головою Контрольно-ревізійної комісії – Ніконову Людмилу Петрівну, членом Контрольно-ревізійної комісії – Ауер Наталію Анатоліївну.

Під час урочистого вручення партійних квитків, голова Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Ярославович Голомша привітав нових членів Васильківської районної парторганізації та зазначив: «Перед вами стоять серйозні виклики та завдання, головним з яких є повернення віри людей у можливість змін, у порядних і чесних з народом політиків».