ЗАЯВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАТРІОТ”

4 роки ago Інформ центр 0

Заява щодо організації збору підписів з приводу ситуації що склалася у м. Полтава відносно виплати надбавки за престижність освітянам.
Політична Партія “ПАТРІОТ” стурбована ситуацією, яка склалася в м.Полтава щодо повідомлення працівників освіти про зміну істотних умов праці, а саме встановлення з 16 квітня 2018 року надбавки за престижність праці педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції у розмірі 5% замість 20% що виплачувалась згідно до постанови КМУ № 373 від 23.03.2011 р.
З’ясовано, що розподілом освітньої державної субвенції по м.Полтава на 2018 р. по галузі освіти фінансовий ресурс був незабезпечений у сумі 18 млн. 976 тис. грн., який був перекритий за рахунок місцевого бюджету.

Згідно постанови КМУ № 22 від 11.01.2018 “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників” та № 23 від 11.01.2018 р. “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (за умови виплати надбавки за престижність в розмірі 20%) незабезпеченість буде становити 28 млн.грн.
Полтавська обласна організація Політичної Партії “ПАТРІОТ“:
1. Оголошує про збір підписів педагогічних працівників м. Полтави до Президента України та Прем’єр-Міністра України про негайне виділення 28 млн. грн. для забезпечення виконання Законів України, Постанов КМУ в освітній галузі.

2. Закликає профспілкову організацію освітян м.Полтави долучитися до збору підписів та стати на захист конституційних прав освітян міста.

3. Звертається до депутатів Полтавської міської ради з вимогою негайного скликання позачергової сесії, на якій прийняти звернення до Президента та уряду України щодо виділення 28 млн. грн. державної субвенції освітянам міста.