Патріоти захищають інтереси мешканців вулиці Героїв Майдану

2 роки ago Інформ центр 0

В основі діяльності влади, в тому числі місцевої, завжди має бути людина, громадянин та створення відповідного сервісу і середовища для комфортного життя. Органи місцевого самоврядування мають виводити нас на рівень Майданних цінностей – відповідальності, партнерства, гідності та довіри як ознак якостей щасливого життя.

У січні поточного року до партії звернулись мешканці вулиці Героїв Майдану міста Яремче, які обурені бездіяльністю місцевої влади щодо впорядкування жахливого стану вулиці і аварійного стану двох мостів, зведених самими мешканцями, що становлять небезпеку як для транспортних засобів, так і громадян.

Враховуючи що відповідно до статей 16, 17 Закону України «Про автомобільні дороги» вулиці і дороги міст знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування. Управління функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування.

Політичною партією «Патріот» було направлено звернення до Яремчанського міського голови Василя Онутчака. У зверненні було поставлено питання щодо необхідності проведення у 2018 році всіх необхідних заходів щодо приведення у належний стан вулиці Героїв Майдану у м. Яремче.

Сьогодні ініціативна група мешканців вулиці провела попереджувальний мітинг біля міської ради, під час якого міський голова Онутчак В.В. вийшов на зустріч до громади та пообіцяв винести на розгляд міської ради питання, щодо виділення фінансування ремонтних робіт по вулиці Героїв Майдану.

Партія Патріот буде пильно спостерігати за діями місцевої влади, виконанням наданих нею обіцянок, та й надалі стоятиме на сторожі прав і законних інтересів кожного українця.