Як довго триватиме подорожчання продуктів харчування в Україні

2 роки ago Інформ центр 0

У минулому році в нашій країні впродовж усього року тривала продуктова інфляція. За цей період значно подорожчали м’ясо, молочні продукти, хліб та деякі інші види продуктів (від 15 до 50% в залежності від категорії).

У національній асоціації продуктів харчування, котра моніторить ціни на 90% самих вживаних продуктів харчування стверджують: за минулий рік подешевшали лише гречка та яйця (на 16 та 15 відсотків відповідно). Всі інші категорії харчів лише додавали у ціні. Зокрема, свинина та яловичина подорожчали на 43 та 24 % відповідно, а курчатина взагалі – майже у два рази. За даними вказаної асоціації, ціни на овочі вражали не менше. Так, морква додала у ціні 90%, капуста – 53%, буряк – 31%, цибуля – 48%.

Враховуючи поточні та перспективні тенденції експерти заявляють про те, що продукти харчування дорожчатимуть і в поточному році загалом більше ніж на 10%.

На думку представників Асоціації постачальників продуктових мереж, більшість продуктів у нашій країні вже зрівнялися по ціні зі східноєвропейськими аналогами, при тому, що якість багатьох з них бажає бути набагато вищою.

Вони вважають, що для росту цін на продукти існує низка як об’єктивних, так і суб’єктивних чинників.

До першої групи можна віднести несприятливі кліматичні фактори, котрі були у минулому році, зниження посівних площ, зниження світового виробництва (яблука).

За словами представника ФАО (продовольча організація ООН) А. Ярмака ціни на молочну продукцію підвищує теж світова кон’юнктура – на міжнародних біржах дорожчають молочні жири. До того ж спостерігається зменшення споживання всередині країни через що падає виробництво молока при одночасному зростанні закупівельних цін на нього.

Існують також об’єктивні чинники підвищення цін на м’ясо та деякі інші види продуктів вкупі з посиленням фіскального тиску на виробників.

Однак на цьому негативному тлі, рішенням уряду з 1 липня минулого року відміняється державне регулювання цін на соціально значимі продуктові товари. Уряд виходив начебто з того, що річний експеримент у цій царині дав непогані результати і визнаний ним «вдалим». До чого це призвело? До різкого підвищення цін виробниками, зокрема, курчатини та яєць майже на  35-40%. Взаємозв’язок тут очевидний.

Таким чином, необачні дії уряду (поряд із вказаним, додається підвищення мінімальної заробітної плати) призвели до різкого підвищення цін на більшість видів продуктів.

Підвищення цін,у свою чергу, спровокувало падіння попиту. Наприклад, за даними Держстату у першій половині 2017 року продажі продуктів харчування упали на 6%. Дорогі м’ясомолочні продукти наші співвітчизники  замінювали менш дорогими овочами, крупами (їх  продаж збільшився на 22 та 3 тис. тон відповідно).

Неконтрольований ріст цін на продукти харчування, на думку вітчизняних експертів, може зупинити лише відновлення державного регулювання у цій сфері. Контроль за цінами існує у більшості європейських країн. При чому якщо в Україні уряд донедавна моніторив лише 23 товарні позиції, то, наприклад, у Франції – декілька тисяч. І кожний додатковий відсоток до ціни стає приводом для перевірок. Якщо ж інспекція запідозрить продавця у неправомірному переписуванні цінників, то на нього чекає штраф у декілька тисяч, а можливо і десятків тисяч євро.

Тому, вважаю за доцільне, визнати таку недалекоглядну політику уряду у питанні відмови від державного контролю цін на соціально важливі продукти провальною та такою, що призвела до подальшого зубожіння широких верств населення нашої країни.

З іншого боку, необхідно посилити тиск на Антимонопольний комітет України з метою проведення неупереджених антимонопольних розслідувань, котрі би виявляли випадки «цінової змови» виробників, застосовуючи проти них штрафні санкцїї.

С.Балло