Заява Політичної Партії «ПАТРІОТ»

2 роки ago Інформ центр 0

Заява

Політичної Партії «ПАТРІОТ»

з приводу розгляду у другому читанні

проекту Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» 

Наступного тижня з 16 січня 2018 року на пленарних засіданнях Верховної Ради України має розглядатися у другому читанні проект Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», який ще отримав назву закону про реінтеграцію Донбасу.

Політична Партія «ПАТРІОТ» заявляє, що даний Закон потрібен, при цьому він має відобразити правдиву картину про те, що відбувається в зоні ОРДЛО та на Кримському півострові.

Ми звертаємо увагу законодавців на те, що Закон має будуватись на дотриманні норм Конституції України, законодавства України, міжнародного законодавства та Статуту ООН. Закон має охопити всі території з привласненим природним та державним ресурсом, з проблемами у дотриманні прав людини і громадянина та захистом державного інтересу і реагування на кожне порушення прав людини як в ОРДЛО, так і на Кримському півострові.

Читаючи проект закону, підготовлений до другого читання, ми бачимо суперечності в тексті законопроекту, і вважаємо, що він потребує суттєвого редакційного та техніко-юридичного доопрацювання з урахуванням відповідних конституційних приписів, чинного законодавства України, в тому числі і в частині уточнення назви та предмету правового регулювання Закону.

Верховна Рада України повинна спрацювати ефективно і сумлінно, щоб підготувати якісний Закон прямої дії, який врахує механізми виконання усіх норм і вимог.

В той же час Партія «ПАТРІОТ» наголошує, що Верховна Рада України має якісно, ретельно, вчасно і в стислий термін приймати необхідні для захисту держави закони. Затягування процедури доопрацювання та прийняття Закону викликає обурення і сумнів українського народу і світової спільноти у спроможності депутатського корпусу діяти на захист української державності у відповідності до норм нашої Конституції.

Ми виражаємо рішучий протест у проявленні злочинної недбалості у підготовці та прийнятті Закону, бо його потребує українська держава, населення України, що перебуває в заручниках  глобального терористичного режиму на окупованих територіях, біженці з цих територій, весь український народ і навіть сама українська природа, захоплена загарбниками.

Весь світ вже 4-й рік в очікуванні визначення від офіційних органів влади України того, що відбувається на Сході нашої країни та відбулось у Криму. Український народ вимагає чіткого визначення, що це збройна агресія Росії проти української держави, збройний напад на цілісність і захоплення території української держави іноземними військами, прийняття окупованої території під псевдо-визначенням людей під дулами автоматів окупаційних військ РФ та терористичних підрозділів, створених ними, із залученням для імітації процесу завезених мешканців Ростовської та інших областей РФ.

Ми вимагаємо системних дій щодо захисту державного і приватного майна, природного ресурсу українського народу, прав і свобод людини і громадянина у відповідності до норм Конституції України, законів України та міжнародного законодавства.