ПАТРІОТИ вітають боксера Василя Ломаченка із здобуттям нагороди найкращого боксеру світу

2 роки ago Інформ центр 0

Чемпіон світу за версією WBO у першій легкій і другій напівлегкій вазі українець Василь Ломаченко став найкращим боксером 2017 року – за версією Boxing News 24 та найкращим боксером світу за версією Ring8. Крім цього, Василь Ломаченко очолив рейтинг кращих боксерів незалежно від вагової категорії – за версією ESPN.

Українець переміг в номінації International Fighter of the Year і отримав приз імені Мухаммеда Алі.

У 2017 році Ломаченко виграв три титульні поєдинки, захистивши титул чемпіона світу WBO у другій напівлегкій вазі, перемігши Джейсона Сосу – в квітні, Мігеля Марріагу – в серпні і Гільєрмо Рігондо – 9-го грудня.

Нагадаємо, 9-го грудня Василь Ломаченко переміг кубинського боксера Гільєрмо Рігондо в титульному бою. Після шостого раунду кубинець відмовився вийти на ринг, пославшись на пошкодження лівої руки. Тим самим український боксер здобув свою 10-ту перемогу на профі рингу і в четвертий раз захистив титул WBO.

ПАТРІОТИ вітають Василя Ломаченка з цим високим званням та бажають чемпіону ще більше  перемог та досягнень на арені світового спорту.

Так тримати, український ПАТРІОТЕ! Знай, що вся країна пишається тобою! Ти з честю продовжуєш традиції світових спортивних досягнень українських спортсменів. Такі люди як ти творять не тільки історію світового спорту, а й історію України.

Бажаємо тобі, наш славний чемпіоне, міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення та наполегливості задля підкорення ще вищих п’єдесталів в ім’я України та її слави!

Прес-служба Політичної Партії «ПАТРІОТ»