Вітаємо суддів з професійним святом!

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні в Україні відзначається День працівників суду. ПАТРІОТИ вітають суддів та працівників апаратів судів з їх професійним святом.

У ці непрості часи реформ, які проходять в нашій країні, бажаємо усім представникам судової гілки влади служити виключно букві Закону. Ніхто і ніщо не повинно впливати на вас, крім Конституції та законів України.

Ніколи не забувайте про те, що саме до вас, як до останньої інстанції, яка має захистити постраждалих і покарати злочинців, ідуть усі громадяни України. На вас покладена велика відповідальність, від вас залежать їх долі, а, нерідко, і життя.

Тож виконуйте свої обов’язки з честю та гідністю не заради  гаманця, а в ім’я справедливості та захисту прав і свобод людини і громадянина. Самовіддано служіть закону, бо тільки це є гарантією повернення авторитету і довіри суспільства до судової влади.

У країні мають працювати професійні, незалежні від будь-якого політичного чи адміністративного впливу судді, гідні цього високого звання.

Шановні судді! Хай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а довіра й повага суспільства стануть гідною подякою за вашу чесність та неупередженість.

Тільки тоді наша країна зможе вийти на новий рівень якісної судової системи, що дозволить здійснити суттєвий крок уперед для розвитку правової держави.

У професійне свято працівників судів ПАТРІОТИ бажають усім служителям Феміди міцного здоров’я, особистого щастя та гідної праці в ім’я верховенства права.

Прес-служба