Васильківські ПАТРІОТИ особисто привітали військових у зоні АТО

2 роки ago Інформ центр 0

Представники Васильківської міської організації політичної партії «Патріот» разом із громадською організацією «Право та захист Васильківщини» та Благодійним фондом «Подаруй мрію» організували поїздку до зони проведення АТО, щоб особисто привітати наших героїв з Днем Збройних сил України та передати їм гуманітарну допомогу, яку зібрали для них жителі Васильківщини.

«Чим ближче ми просувались до лінії зіткнення, тим помітніше ставало, що в цих краях зима вже давно увійшла у свої права, застеливши білою ковдрою тутешні поля. І поруч із красою зимової природи – інше видовище, жахливе. Це – населенні пункти в зоні АТО, більшість з яких знищено снарядами ворожої артилерії. Потрощені дахи будинків, прошиті кулями паркани, покинуті господарства, забиті дошками вікна осель, хоча у деяких із них досі живуть люди… В окремих селах, окрім величезної кількості собак, котрі здичавіли, залишившись без людського нагляду, почали хазяйнувати зграї вовків», – діляться своїми спогадами про побачене волонтери.

За один день черговий васильківський гуманітарний конвой встиг відвідати кілька позицій Української добровольчої армії та Збройних сил України, розташованих вздовж лінії зіткнення з російсько-терористичними військами у зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Донецьк».

«Та частина України,  де були і де досі тривають військові дії, все більше стає схожою на Чорнобильську зону відчуження. Тільки вбивства тут коїть не невидима радіація, а люди, які чомусь вирішили, що можна просто прийти на нашу землю, та зі зброєю в руках під прапором іншої держави встановлювати свої порядки. Але знаємо точно: український народ ніколи не здасться, не дозволить окупанту топтати рідну землю. Доки живий козацький дух, дух вільних людей, ПАТРІОТІВ своєї держави, доти майорітимуть по всій Україні наші жовто-блакитні стяги», – впевнені васильківські ПАТРІОТИ.

Прес-служба