Свято відродженої Армії. З Днем Збройних Сил України!

1 рік ago Інформ центр 0

6 грудня Україна відзначає одне з найважливіших для суспільства свят – День Збройних Сил України.

Шановні Воїни, Герої-учасники АТО, добровольці, військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, волонтери – воїни тилу! Вітаємо Вас з цим величним святом нашої відродженої Армії!

Політична Партія “ПАТРІОТ” пишається Вами, нашими захисниками, які у важкий для країни час, показавши мужність, професіоналізм і вміння, зібралися разом, утворивши міцний кулак, та зупинили путінську Росію. Це було в той час, коли наша армія була фактично понівечена антиреформами, морально принижена диктаторським, проросійським режимом Януковича, повністю соціально незахищена і технічно не підготовлена до захисту власної території.

На першому етапі відбиття ворожого нападу українська армія змогла оговтатись лише завдяки підтримці суспільства.

Сьогодні нам є чим пишатись: Україна вже має свою потужну армію, яка здатна захистити країну.

До того ж, українська армія наразі є єдиною в Європі та однією з небагатьох у світі, яка вже більше трьох років веде бойові дії, відстоюючи територіальну цілісність держави, і гідно протистоїть ворогові, що самовільно перетнув наші кордони та окупував частину території.

Дякуємо усім військовослужбовцям, добровольцям за те, що спинили агресора та бороните рубежі нашої країни на сході і сьогодні. Низко вклоняємось Вашій самовідданості, жертовності і професіоналізму,

Бажаємо справжнім ПАТРІОТАМ своєї держави міцного здоров’я, мужності, відваги.

Окремо звертаємось до матерів, дружин, сестер та родин наших захисників, а також тих, хто втратив кращих синів і доньок Українського народу. Глибока шана Вам усім за наших Героїв.

Світла пам’ять всім загиблим у підступній агресії путінців проти України!

Віри, Надії і Любові усім Вам! Миру нашій державі!

Слава Україні! Героям слава!

Прес-служба Політичної Партії «ПАТРІОТ»