Кияни виступають проти незаконного будівництва

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні кияни, громадські діячі, активісти та представники Політичної Партії «ПАТРІОТ» провели громадську акцію протесту проти хаотичної та незаконної забудови міста Києва.

Це не перша акція, на якій ПАТРІОТИ Києва звертаються до влади міста з вимогою зупинити всі будівельні роботи та навести лад у містобудівній галузі.

Ситуація з забудовою Києва набула катастрофічного маштабу. Щодня з’являються нові повідомлення про початок будівельних робіт у дворах мешканців Києва, скверах та лісових смугах міста, на берегах Дніпра, разом з тим продовжується забудова історичних місць, яка знищує культурну спадщину та обличчя старовинного Києва.

«Ми, закохані у своє місто громадяни, більше не маємо терпіння спостерігати за бездіяльністю Київської міської державної адміністрації, злочинними діями Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту охорони культурної спадщини, Департаменту земельних ресурсів КМДА, Міністерства культури та Мінрегіонбуду.

Місто щоденно втрачає не лише свою красу та інфраструктуру, але і змінюється його екосистема, що дуже скоро може призвести до техногенної катастрофи.», – наголошують кияни у заяві, переданій після мітингу до КМДА.

Окремого обурення викликає підписання мером Києва «меморандумів» із представниками забудовників проблемних об’єктів, по яких відкриті кримінальні провадження і ведеться слідство.

Учасники заходу звернулися до міського голови з заявою про захист прав мешканців Києва і вимогою здійснити заходи реагування по ряду об’єктів:

  1. вул. Жилянська, 120-б. Без жодного документу у році побудовано 7-ми поверхову споруду, яка експлуатується без вводу в експлуатацію;
  2. вул. Мічуріна, 44. Забудова проводиться без жодного дозвільного документа;
  3. вул. Коперніка, 7. Проводиться забудова з руйнуванням історичного будинку, памятки архітектури;
  4. вул. Мечнікова, 11а. Забудова на печерських пагорбах призводить до тріщин у навколишніх будинках;
  5. вул. Назарівська, 7. Жителі звертаються в ДАБК з вимогою знести незаконну прибудову до багатоквартирного будинку;
  6. вул. Володимирська, 86. Жителі виступають проти забудови історичного кварталу;
  7. Вул. Січових Стрільців, 59; вул. Малишка, 9а; вул. Горлівська, 215а,б,в; вул. Липківського, 37а, пров. Земляний, 4 – заяви мешканців про порушення прав та незаконність забудов ігноруються державними органами (ДАБІ, КМДА, прокуратура, поліція).

Окремим питанням було поставлено вимогу зупинити незаконну забудову на місці колишнього Сінного ринку та відізвати підпис під меморандумом з забудовником.

Активісти наголосили, що жителі історичних будинків, прилеглих до території колишнього Сінного ринку, провели громадські слухання, на яких прийнято рішення про необхідність припинення незаконної забудови.

                             

Прес-служба