Волонтерський рух став потребою сучасного життя та формою взаємодії ПАТРІОТІВ у захисті держави

1 рік ago Інформ центр 0

Сьогодні, 5 грудня, Україна і весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Друга назва цього свята – День волонтерів.

ПАТРІОТИ вітають волонтерський рух – рух людей доброї волі – з цим святом і низко вклоняються їм за ту неоцінену допомогу українським військовим, сім’ям загиблих воїнів АТО, біженцям з окупованих територій, яку вони їм надають постійно та повсякчас.

Нагадаємо, як з’явилось це свято: у 1985 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам держав світу відзначати щорічно 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (International Volunteer Day for Economic and Social Development) або коротко – Міжнародний день волонтерів.

У Всесвітній декларації добровольців сказано, що вони мають право присвячувати свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, не чекаючи за це винагороди.

А суспільство потребує такої праці – сумлінної та результативної, особливо в тяжкі для держави часи.

В Україні волонтерська діяльність почала активно розвиватись під час Майдану Гідності. Волонтерські бригади лікарів, кухарів чергували на Майдані Незалежності цілодобово. Згодом в перші місяці війни саме завдяки волонтерам наші воїни змогли стримати російську агресію.

Добровольці йшли воювати з ворогом, а волонтери везли на схід нашої країни їжу, одяг, допомагали виїхати із зони бойових дій жінкам та дітям.

Були численні випадки, коли під час своєї саможертовної праці волонтери гинули…

Волонтери – це люди з активною життєвою позицією, ПАТРІОТИ, у яких стиль життя – першими приходити на допомогу людям. Політична Партія «ПАТРІОТ» з гордістю констатує, що серед її членів чимало добровольців – членів волонтерського руху, якими ми пишаємось.

Сьогодні волонтери сприяють зміцненню нашої державності і є взірцем ПАТРІОТИЗМУ, а волонтерство – є одним із методів благодійництва і однією з основ громадянського суспільства.

Тож щиро зичимо вам, ПАТРІОТИ, дорогі наші побратими, здоров’я, щастя та сімейного благополуччя.

З повагою та шаною до всього волонтерського руху Політична Партія «ПАТРІОТ».