«Думайте про Україну, не руйнуйте державу!»

2 роки ago Інформ центр 0

Політична Партія «ПАТРІОТ»  підтримує  звернення

 Групи «Першого грудня»

 «Думайте про Україну, не руйнуйте державу!»

Звернення Групи “Першого грудня”

Коли правоохоронні органи починають війну між собою, коли керманичі держави, народні депутати намагаються використати їх у політичній боротьбі — це неминуче обертається компрометацією і ослабленням держави.

Так і тепер: ми стали свідками абсурдного загострення війни, учасниками якої є Генеральна прокуратура, Міністерство внутрішніх справ, Національне антикорупційне бюро, Спеціальна антикорупційна прокуратура, Національне агентство запобігання корупції, Служба безпеки України. І це в той час, як у країні різко загострилася проблема боротьби зі злочинністю, почастішали рецидиви тероризму, а боротьбу з корупцією переважно імітують. Із податків громадян прокурорам, поліцейським, детективам, слідчим виплачують високі зар­плати. Проте замість належного виконання ними професійних обов’язків бачимо те, що мало місце й у попередні роки: одні державні структури використовують для залякування і переслідування інших державних структур, для задоволення політичних амбіцій, прикриття корупційних діянь і зведення особистих рахунків.

Складається враження, що влада хоче мати “ручні” правоохоронні органи, а заодно — й суди, із Конституційним включно. Але це — згубний шлях. Адже не можна побудувати правову державу, якщо мужі в погонах забувають про своє призначення і стають безвідповідальними політиканами, ляльками в чужих руках.

Час запитати їх — чи відаєте ви, що творите?

Подивіться, як тішаться вашою метушнею наші вороги. Може, бодай лиховісний блиск їхніх очей зупинить вас?

Думайте про Україну, про державу, не руйнуйте її!

Автор: В’ячеслав Брюховецький, Іван Дзюба, Євген Захаров, Йосип Зісельс, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Всеволод Речицький, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський, Ярослав Яцків

 

Вважаємо, що після трагічних подій на Майдані та принесеними жертвами у боротьбі із зовнішнім ворогом на Сході нашої країни, усі зусилля мають бути направлені на формування незалежних інститутів влади, державної служби, правоохоронних органів в ім’я служіння Коституції, законів України, а отже – людини, громадянина.

Так само, як звучало на Майдані – має бути сформований позапартійний прагматичний Уряд, який представить антикризову програму і реально виведе нас на стежину високорозвиненої, заможної держави.