У музеях Бориспільщини – пам’ятки про жертв Голодомору

4 роки ago Інформ центр 0

В День пам’яті жертв Голодоморів в Борисполі на Київщині члени Бориспільської міської організації Політичної Партії «ПАТРІОТ» провели збори в міському державному історичному музеї, а також послухали розповідь керівника музею про голод та страхіття, які спіткали український народ в 1932-1933 роки.

На зборах виступили члени міської партійної організації Микола Ходзіцький (1937 р.н.) та Олексій Силенок (1939 р. н.), чиї батьки пережили Голодомор та розповідали про справжні звірства, які творили організатори Голодомору на Бориспільщині.

Після перегляду архівних фото, активісти Партії взяли участь у заходах, які проводились в Борисполі міською владою та громадськістю в знак пам’яті  про геноцид українського народу.

«Голодомор 1932—1933 років був найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти людства. Історики називають його спланованою акцією проти українського селянства, що мала за мету ліквідувати основу нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити їх протистояння радянській владі», – наголосив керівник міської партійної організації Анатолій Степанович Теплицький.

Прес-служба