Відбувся IX позачерговий З’їзд Політичної Партії «ПАТРІОТ»

1 рік ago Інформ центр 0

На З’їзді коротко охарактеризували суспільно-політичну ситуацію. Вересень-жовтень 2017 року були багатими на події – парламент розглянув і прийняв підготовлені Урядом ряд реформ: освітню, пенсійну і медичну; прийнято в першому читанні Закон про реінтеграцію Донецької і Луганської областей, Виборчий Кодекс, готується до розгляду Державний бюджет на 2018 рік. Все це відбувається на фоні громадських протестів, терористичних актів, в тому числі – у центрі держави, продовження агресії Росії в Україні та кланово-олігархічних боїв за владу – через порушення кримінальних справ, замовні вбивства, «кнопкодавство» у Верховній Раді. У простих українців все більше зростає розчарування та зневіра у діях влади, процес зубожіння народу триває, різко збільшився відтік працездатного населення, в першу чергу – молоді, за кордон.

Політична Партія «ПАТРІОТ» у цей період не була осторонь  політичного життя в країні:

 • 8 вересня 2017 року за ініціативи партії в інформаційній агенції «Українські новини» пройшов «круглий стіл» на тему: «Суспільне телебачення. Ризики та передумови загрози інформаційної безпеки України». Після двогодинних дебатів учасники  круглого столу дійшли висновку, що діяльність Зурабі Аласанії на посаді керівника НСТУ  є неправомірною та  протиправною і призводить до реальної загрози знищення інформаційної безпеки України. Компетентні громадські та політичні діячі, журналісти звернулись до Прем’єр-міністра з письмовим зверненням відреагувати на заяви лідерів громадської думки та журналістів.
 • Громада села Старе та ПАТРІОТ відкрили перший в Україні “Монумент матері”. Автором та засновником проекту є наш соратник Сергій Ніжинський;
 • Активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ» 21 вересня, відповідно до Меморандуму про паритетне партнерство, взяли участь в акції на підтримку лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка. На цій акції партією було заявлено про необхідність для влади і громадсько-політичних рухів припинення політики істерії і переходу до конструктивної системної розбудови держави.
 • 11 жовтня журналісти, працівники Національної телекомпанії України, незалежні профспілки, ряд громадських організацій, зокрема, ГО «Всеукраїнський форум «Українська альтернатива», ВГО «Українська Координаційна Рада», а також активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ» провели під стінами Кабінету міністрів України попереджувальну акцію з вимогою негайного звільнення із займаної посади керівника НТКУ Зурабі Аласанії.
 • 13 жовтня біля посольства Угорщини в Києві пройшла акція українських ПАТРІОТІВ проти ініціативи опозиційної партії “Йоббік” щодо самовизначення Закарпаття, на якій засудили дії опозиційної партії та Міністра закордонних справ Угорщини, спрямовані на розхитування ситуації в Закарпатті;
 • Політична Партія “ПАТРІОТ” разом з Рухом В. Наливайченка «Справедливість» провели на Рівненщині спільну акцію до річниці створення УПА;
 • 17 жовтня 2017 під стінами Верховної Ради України патріоти заявили владі про те, що головна вимога Євромайдану є не реалізованою, не зламано хребет тій системі, яка фактично сьогодні продовжує мучити наш народ. Ще раз ми наголосили на необхідності єднання навколо вирішення проблемних питань, які турбують не політиків, не олігархічні клани, а кожного українця і недопущення маніпулювання протестними настроями.

Партією було зроблено політичну заяву з оцінкою суспільно-політичної ситуації та конкретними вимогами і пропозиціями до влади щодо шляхів вирішення проблем.

Крім того, Політична Партія «ПАТРІОТ» взяла участь в місцевих виборах, які відбулися в 201-й громаді  у 22 областях.

Місцевими організаціями партії висунуто та зареєстровано 76 кандидатів на посади голів та депутатів в 11 ОТГ 5-ти областей (Одеська, Черкаська, Тернопільська, Львівська, Рівненська).

За результатами  виборів до ОТГ, що відбулися 29 жовтня 2017 року депутатів від Політичної Партії «Патріот» вибрано не було, водночас позитивними сторонами минулої виборчої компанії є те, що проведені вибори сприяли підвищенню рівня впізнаваності і розбудові партії на територіях 5 областей, розширенню організаційних та кадрових можливостей для подальшої роботи.

Виборча компанія 29 жовтня більш чітко  окреслила ті групи виборців, на яких партія має спиратися у майбутньому. Це патріотично налаштовані працівники культурно-освітньої сфери, медики, держслужбовці, представники малого і середнього бізнесу та робітничих спеціальностей.

На З`їзді було прийнято рішення взяти участь у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 24 грудня поточного року у порядок та спосіб, передбачений Законом України «Про місцеві вибори».

Для чого ми йдемо на місцеві вибори?

Йдемо на вибори не заради проформи, а для:

 • повного комплексного сервісно-динамічного аудиту сучасних потенціалів середовищ життя для перспективи, що пропонує мирна глобальна цивілізація людей-партнерів
 • бачення середовищ життя як фундаментальної основи для публічного управління методами координації відповідальних партнерів як юридичних осіб довгої перспективи, а не бізнес-клік тимчасових урядовців, що кинулися мародерствувати в дискретно-коротких стилістиках старого політиканства та увірували в свою елітарність
 • партнерства дії в конфігураціях процедур, що не обмежують, а розширюють можливості різноформатних соціумних об’єднань і утворень в стилістиці постійних громадсько-політичних транзакцій добра і дієвої звитяги на користь середовищ життя без публічного юродства парламентського гламуру
 • недопущення зникнення найменших середовищ життя, відкриття просторів творення соціумних унікальностей, які самі є точками капіталізації в часи цифрових сервісів і глобальних технологій-платформ
 • забезпечення зростання громад через залучення інноваційних технологій глобального штибу та інвестицій партнерського рівня.

Прес – служба