ПАТРІОТИ вітають з професійним святом артилеристів та спеціалістів інженерних військ!

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні Україна відзначає два свята – День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ. Символічно, що ці два свята співпали в одній даті: різні за напрямами діяльності підрозділи Збройних Сил України єдині у своїй меті – захистити Батьківщину. Бо у єдності наша сила.

Українці пишаються військовими, які захищають нашу державу.

З початку бойових дій на сході України особовий склад військових частин і підрозділів ракетних військ та артилерії своїми щоденними подвигами робить вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави. В арміях країн західної Європи, НАТО та багатьох країн світу цей рід військ має назву «польова артилерія».

Інженерні війська виконують найскладніші завдання інженерного забезпечення бойових дій наших підрозділів в районі проведення антитерористичної операції, повертають звільнені території до мирного життя, розміновуючи та очищаючи об’єкти від вибухонебезпечних предметів.

Сьогодні на Київщині за участі військово-політичного керівництва держави відбуваються урочистості з нагоди цих двох військових свят: орденами і медалями нагороджуються кращі військовослужбовці зазначених військ.

Політична Партія «ПАТРІОТ» приєднується до привітань наших артилеристів та спеціалістів інженерних військ.

Вітаємо всіх офіцерів, прапорщиків, курсантів, військовослужбовців-контрактників і «строковиків», працівників оборонної промисловості, ветеранів війни, праці та Збройних Сил України – всіх, чия робота і життя пов’язані з ракетними військами й артилерією та інженерними військами.

Бойової витримки вам, здоров’я, щастя та благополуччя вам та вашим сім’ям!

Слава Україні! Слава воїнам!

Прес-служба