На часі прийняття закону по боротьбі з організованою злочинністю, корупцією і тероризмом – Микола Голомша

3 роки ago Інформ центр 0

Лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ», коментуючи на каналі ATR Channel ряд резонансних злочинів, що останнім часом сколихнули Україну, підкреслив, що не розкриття цих злочинів пов’язано з тим, що правоохоронною системою сьогодні керують політики, та новачки, яких по реформі набрали в систему.Вони  не мають  досвіду,  вишкілу. Також  Україна не має закону по боротьбі з організованою злочинністю, корупцією і тероризмом.

«Калашніков, Чечетов, Бузина, Шеремет, Окуєва… Коли є упевненість представників злочинного світу чи тих, хто здійснюють спецоперації, що в Україні належним чином не поставлена служба правоохоронних органів і що правоохоронці більше задіяні в корупційній складовій чи є політично заангажованими, то вони почувають себе, як риба в воді.

Сьогодні правоохоронною системою керують політики. Не можна в силові відомства призначати людей від політики. Для того, щоб людина почала еффективно працювати в правоохоронній системі, вона проходить певний вишкіл. Оперуповноваженого і слідчого на рівні середньої ланки готують до п’яти років, 7-10 років – спеціаліста, і потів вже до 10 років – керівника, який міг би розуміти стратегічні завдання і відповідальність. Призначення випадкових людей, які не мають ніякого вишкілу, б’є по правоохоронній системі і заводить корупційну складову. Зараз правоохоронні органи уражені корупцією, часто займаються рейдерством по відношенню до малого і середнього бізнесу, і не займаються управлінцями, які плодять  корупційні схеми і диктують умови.

Мені здається, що на часі прийняття закону по боротьбі з організованою злочинністю, корупцією і тероризмом. І цей закон повинен врахувати усі виклики та складові, які передбачають певні дії правоохоронних органів. Це повинен бути закон безумовної дії. А у нас вже два роки не приймається навіть закон про національну безпеку, який країні просто необхідний. Цей закон повинен врахувати усі виклики і скоординувати дії правоохоронних органів», – наголосив Микола Голомша.

Прес-служба