Потрібно терміново повертати в правоохоронні органи професіоналів, щоб припинити смертельні ігрища і безкарність

4 роки ago Інформ центр 0

Країна вже вкотре здригнулася від цинічного подвійного вбивства та трьох поранених від вибуху, що стався біля будівлі телеканалу «Espreso.TV» в столиці України. Звикнути до таких трагічних подій неможливо.

Що це було? Звісно, нардеп Ігор Мосійчук не був такою особою, щоб її треба було тільки «прибирати». Тому професіоналам відразу кидається в очі те, що ця жахлива подія сталася в епіцентрі конфлікту навколо Миколи Коханівського і Руслана Качмали. Вибух, як постфактум цього скандалу, повинен стати однією із основних версій слідства.

Не можна відкидати і те, що убивство людей та замах на нардепа стався біля телеканалу, нещодавно змінившого співвласників (ними стали публічні особи, відомі члени партії «Народний фронт»).

Зовнішній вплив і «рука Кремля», про яку відразу заявив речник міністра, теж повинні бути досліджені правоохоронцями, оскільки ми живемо у країні, де триває війна, а наш зовнішній ворог – країна-агресор – звик влаштовувати ігрища без правил. Мета путінців  – залякувати, дестабілізувати ситуацію, створювати хаос, що ми спостерігали під час подій на Майдані. Але ПАТРІОТИ далекі від думки, що в цьому випадку можна зупинятись лише на зовнішніх загрозах.

Не можна відкидати і внутрішні розборки, якісь інсинуації. Не виключена і помста, коли окремі особи могли таким чином врегулювати свої внутрішні амбіції. Потрібно також вивчити версію щодо можливості скоєння злочину відносно іншого потерпілого.

Отже, розслідувати цей резонансний злочин мають професіонали. Водночас обурює те, що в країні – постійні, заздалегідь продумані організованою групою, злочини, і в той же час – розформовані підрозділи по боротьбі з організованою злочинністю. Підрозділи, що кваліфіковано займались розслідуванням замовних вбивств з використанням зброї і вибухівки.

Сьогодні такі злочини, в тому числі проти публічних осіб, доручають розслідувати працівникам правоохоронних органів без достатнього досвіду, непрофесіоналам. Злочинці залишаються безкарними, а трагічні події повторюються.

Тому ще раз наголошуємо, що керівництву правоохоронних органів потрібно терміново повертати професіональних оперативників, криміналістів, слідчих, які мають великий досвід розкриття таких злочинів та відповідні бази. Професіоналізм і дії на випередження – ось що може зупинити збройну злочинність, розстріли, вибухи і забезпечити безпеку людині.

Політична Партія «ПАТРІОТ» співчуває родині охоронця, який загинув при виконанні професійних обов’язків, та родині перехожого, що випадково потрапив під вибух.

Прес-служба