Реформа державного управління – на часі!

4 роки ago Інформ центр 0

Заступник голови Політичної Партії «ПАТРІОТ» Андрій Хома переконаний, що першочергове завдання, яке повинна виконати нова влада, є реформування державної системи управління.

«У нас проблема з кадрами в системі управління. За останні 26 років у владу зайшли ті, хто по своїм компетенціям не відповідають займаним посадам, які рухались по щаблям влади за корупційні кошти, що свого часу були отримані за рахунок тіньової приватизації. Вони прийшли у владу шляхом маніпуляцій і сьогодні ці некомпетентні кадри управляють країною. Крім того, країну роздирають партійні квоти. До тих пір, поки буде політичний вплив на інститути влади – до тих пір ми ніякі реформи зробити не зможемо.

Реформа державного управління – це є комплексна реформа по багатьом напрямках, які забезпечують функціонування політичного утворення – держава Україна.

Кінцева мета реформ в Україні – максимальне забезпечення для громадян України прав і свобод, прописаних в Конституції. Сьогодні в країні технологію обкрадання українського народу подають як реформи. Наслідком їх є погіршення суспільних відносин і життя громадян України. Наразі маємо високу недовіру населення до інститутів влади, що є загрозою втрати державності. Я вважаю, що це є кримінальний злочин проти української нації.

У країні повинні бути інститути державної, муніципальної і громадської влади. Кожен повинен виконувати свої функції. Це може знівелювати узурпацію влади  в Україні», – зазначив в своєму інтерв’ю Андрій Хома.

Про першочергові реформи, які потрібно провести в Україні, в повному інтерв’ю заступника голови Політичної Партії «ПАТРІОТ» Андрія Хоми:

Прес-служба