ПАТРІОТИ вітають Анну Музичук, яка стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів

3 роки ago Інформ центр 0

22 жовтня українська шахістка Анна Музичук, яка є чинною чемпіонкою світу зі швидких шахів і чинною чемпіонкою світу з бліцу, стала переможницею чемпіонату Європи зі швидких шахів.

Чемпіонат Європи проходив у Монако. Українка не програла жодної партії – вона здобула 7 перемог, 4 рази зігравши внічию. Таким чином, шахістка набрала 9 очок в 11 турах.

Кульмінаційний момент у боротьбі за золото стався в 11-му, заключному, турі: Анна обіграла француженку Полін Гішар.

Анна Музичук – сестра шахістки Марії Музичук, яка була чемпіонкою світу з шахів серед жінок у 2015 році. Сестрам двічі доводилося змагатися між собою на міжнародних змаганнях — обидві очні партії вони закінчили внічию.

Сестри Музичук народилися в м. Стрий Львівської області. Їх батько та мати є шаховими тренерами, Заслуженими тренерами України. Анна навчилася грати в шахи у віці 3 років, а перший свій турнір виграла в 5 років. Навчалася у Стрийській гімназії, після закінчення якої поступила до Львівського державного університету фізкультури. Проживає у Стрию.

ПАТРІОТИ вітають українську шахістку Анну Музичук з феноменальним виступом та здобуттям золотої медалі Чемпіонату Європи зі швидких шахів.

Дякуємо Вам, Аню, за надзвичайні досягнення та неймовірні емоції, які ви даруєте своїм вболівальникам. Ви – гордість нашої держави! Нових Вам успіхів та досягнень!

Прес-служба