ВР досі не зуміла отримати від уряду стратегічної програми розвитку країни, – Микола Голомша

3 роки ago Інформ центр 0

Найбільша проблема України – у приватизації стратегічних об’єктів та підприємств. Йдеться і про газові компанії. Якби не це, комунальні тарифи були б значно нижчими.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив лідер Політичної Партії “ПАТРІОТ” Микола Голомша.

«Україна є парламентсько-президентською державою, та Верховна Рада досі не змогла «осідлати того коня», якого мала б. За три роки вона так і не зуміла отримати від уряду стратегічну програму розвитку країни та економіки. Тож це скликання потрібно розпускати», – сказав М. Голомша.

Разом із тим він наголосив: найбільшою проблемою для України є те, що чимала кількість стратегічних об’єктів – приватизовані. Тому й ціни на їх товари – завищені, адже уся бухгалтерія працює через посередників.

«Я хотів би звернути увагу на те, що Америка гарантує своїми природними ресурсами соціальні виплати і пенсії. В Україні ж 18 тисяч родовищ – у приватній власності. Йдеться про газ та електроенергію, та на цьому, чомусь, ніхто не наголошує. Однак тарифи могли б бути значно меншими. Ми ж вважаємо, ті гроші, що йдуть на відкати і хабарі від бізнесу та монополістів, повинні надходити у фонд нації», – наголосив він.

Крім цього, Микола Голомша зазначив, що учасники акції протесту під Верховною Радою декларували не ті зміни, які реально потрібні суспільству, і тому народ їх не дуже сприйняв. Влада відразу ж цим скористалася і переграла мітингувальників.

«Доволі чітко видно, що влада зробила висновки із попередньої революції. Не було ніякого нагнітання обстановки, нарешті навчились виставляти кордони і демонструвати силу протестувальникам. В даному випадку влада показала себе, як гравець», – вважає Микола Голомша.

На його думку, влада скористалася тим, що лозунги мітингувальників були незграбними і зовсім не такими, які сьогодні потребує український народ.

«Вони не відображали стану суспільства, а він насправді доволі паскудний. Люди не відчули ніяких змін, не відчули повернення власності народу», – зазначив екс-заступник Генпрокурора.

За його словами, є й багато інших питань, на яких варто було б акцентувати увагу.

«Наприклад, пенсіонери зараз, фактично, перебувають на межі жебрацтва. Акція протесту цього не декламувала. Я б сказав, що настрої протестувальників і демократично налаштованої частини влади були правильні, але неправильними були посили», – вважає правник.

Запис інформаційно-політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK можна подивитись за цим посиланням:

http://zik.ua/tv/video/115649

Прес-служба