ПАРТІЯ «ПАТРІОТ» визначилась зі своїм кандидатом на голову Славської ОТГ

2 роки ago Інформ центр 0

17 жовтня в с. Тухля Сколівського району Львівської області відбулась робоча нарада керівництва районної та обласної організацій Політичної Партії «ПАТРІОТ» із кандидатами в депутати та кандидатом на посаду голови Славської об’єднаної територіальної громади.   

На нараді були присутні заступник голови Партії Любомир Стадник, голова Сколівської районної організації Михайло Лучинець, його заступник Любов Коруд, кандидат на посаду голови Славської ОТГ Василь Білинець, кандидати в депутати ОТГ, активісти Партії.

Обговорювали питання стратегії і тактики діяльності Партії на виборах голови та депутатів Славської ОТГ, проблеми, які є в населених пунктах новоствореної ОТГ, округах кожного кандидата та шляхи вирішення цих проблем.

Заступник голови Партії Любомир Стадник роз’яснив присутнім законодавство стосовно створення і діяльності ОТГ, принципи формування бюджету, повноваження депутатів  і виконкому після їх обрання.

Була заслухана програма кандидата на посаду голови ОТГ Василя Білинця та прийнято рішення про його підтримку Партією «ПАТРІОТ» під час виборів до Славської ОТГ.

«Маємо надію, що в разі перемоги на виборах голови Василя Білинця та депутатів від партії «Патріот» буде успішно створена економічно спроможна Славська громада, що дасть новий імпульс у розвитку регіону, змінить на краще життя простих громадян», – зазначив Л. Стадник.