Україна продовжує торгувати з Росією: за 8 місяців імпорт товарів з РФ збільшився на 37,2%!

2 роки ago Інформ центр 0

Державна служба статистики надала шокуючі для ПАТРІОТІВ України дані: імпорт товарів з РФ за січень-серпень поточного року збільшився на 37,2% і виріс до 4,204 млрд доларів.

Крім того, обсяг експорту товарів до Російської Федерації зріс на 17,7% – до 2,620 млрд доларів.

Для порівняння: обсяг експорту товарів у країни ЄС зріс на 27,9% – до 11,002 млрд доларів, а імпорту товарів з країн ЄС – на 22,8%, до 13,047 млрд доларів.

30 вересня Європейський Союз опублікував рішення про надання додаткових автономних торгових преференцій Україні. Повідомляється, що рішення вступило в силу на наступний день після його публікації, тобто з 1 жовтня 2017 року.

Окремі додаткові преференції для аграрних товарів стануть доступні для українських виробників з 1 січня 2018 року.

Раніше, 17 липня, Рада ЄС схвалила розширення торгових преференцій для України, які включають додаткові квоти на імпорт за нульовим тарифом для деяких сільськогосподарських продуктів: меду (на 2,5 тис. тон), оброблених томатів (на 3 тис. тон), виноградного соку (на 500 тон), пшениці (65 тис. тон), кукурудзи (на 625 тис. тон), круп та гранул деяких зернових (на 7,8 тис. тон), вівса (4 тис. тон), ячменю (325 тис. тон).

Незважаючи на ці преференції Європи, і головне – війну, яку розв’язала проти нашої країни путінська Росія, бізнес з РФ продовжується, а його об’єми збільшуються.

Про що це говорить? Влада України торгує смертями своїх синів, які полягли на сході нашої країни, відстоюючи її суверенітет та незалежність. Влада нічого не робить для блокування бізнес-відносин з країною-агресором. Усі заяви можновладців найвищої гілки влади щодо необхідності боротьби з путінцями є не що інше, як популізм та політиканство. Бо факти – річ уперта.

Політична Партія “ПАТРІОТ” вимагає негайного припинення бізнес-відносин з країною, яка вбиває ПАТРІОТІВ України!

ПАТРІОТИ вважають, що правоохоронні органи нашої країни повинні надати правову оцінку діям осіб, які сприяють таким торгівельним відносинам в часи розв’язаної путінцями проти нашої країни агресії.

Прес-служба