СПІЛЬНА ПОЛІТИЧНА ЗАЯВА Політичної Партії “ПАТРІОТ” та Політичної партії «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» щодо суспільно-політичної ситуації в країні

4 роки ago Інформ центр 0
Ми констатуємо, що головна вимога Євромайдану і Революції гідності – докорінна зміна системи влади – залишається нереалізованою.
 
Громадяни на Майдані відстоювали на ньому не зміни обличь у керівництві держави, а припинення свавілля влади у Києві і на місцях, за закон один для всіх, включаючи очільників держави, за реформи в інтересах українського народу.
 

Замість того, щоб на тлі кредиту довіри до Президента і практично конституційної більшості проукраїнських партій у парламенті сформувати обіцяний Майдану технократичний і позапартійний уряд, швидко розробити і впровадити антикризову програму нова влада просто змарнувала наш час. Монополізація економіки та політики олігархічними кланами продовжується. За даними численних журналістських розслідувань схеми багатомільярдного розкрадання державних коштів, цінового, тарифного та курсового грабунку громадян, закладені за часів Януковича, продовжують діяти. Як наслідок, поглиблення кризи, соціального розшарування, падіння виробництва, поширення безробіття, зростання інфляції та заборгованості по виплаті заробітної плати, підвищення тарифів у житлово-комунальній сфері при нечуваному зубожінні широких верств населення, посилення соціальної напруги у суспільстві ставлять під сумнів подальший демократичний розвиток України.
 
Агресія Російської Федерації, окупація нею Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької і Луганської областей, нарощування військових сил вздовж державного кордону України, втручання Кремля у внутрішньополітичні процеси в Україні, збільшення масштабів і поширення терористичної та диверсійної діяльності на нашій території в умовах відсутності надійних внутрішніх і зовнішніх гарантій безпеки, корупції та неефективної системи державного управління, продовження економічної співпраці з агресором становлять реальну загрозу Україні як незалежній Державі.
 
Тому головною потребою українського громадсько-політичного життя є порятунок України та збереження українського народу, а це можливо лише за рахунок політичної та економічної модернізації  та активного інноваційного розвитку.
 
Ми вважаємо політику, спрямовану виключно на отримування міжнародних кредитів без реальних кроків зі стимуляції розвитку економіки та подолання корупції безперспективною і згубною. Ми впевнені, що проста ліквідація численних, але відомих схем розкрадання дозволить Україні відмовитися не тільки від подальших зовнішніх запозичень, від режиму суворої економії за рахунок простих громадян, а й дасть необхідні для розвитку країни кошти.
 
Ми ВИМАГАЄМО від Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України у місячний термін:
 
  1. Усунення олігархів від влади та її кадрове перезавантаження, яке можливе тільки через дочасні вибори;
  2. Усунення монополій, ліквідація схем, створених задля грабунку держави;
  3. Заборонити приватизацію державних підприємств в умовах дестабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні;
  4. Реальної !!! мобілізації всіх ресурсів та зусиль на відсіч агресії, звільнення від Російських терористів та їх незаконних військових формувань території України;
  5. Не тільки декларування, а й розробка, впровадження дієвої програми допомоги біженцям з Криму, Донецької і Луганської областей у працевлаштуванні та їх соціальній адаптації;
  6. Повернути в правове поле діяльність усіх гілок влади у відповідності до Конституції та законів України;
  7. Припинити узурпацію влади олігархічними політичними проектами, як під куполом Верховної Ради, так і на Банковій – в Адміністрації Президента.
 
Ці заходи є невідкладними і абсолютно необхідними. Однак час показав, що на заваді цьому стоять кланово-корпоративні інтереси влади, від яких вона не готова очиститися і тому неспроможна вирішити проблеми, що стоять перед Україною.
 
Об’єктивний розвиток подій і ситуації в цілому вимагає приходу до влади в Україні політиків нового формату – чесних, професійних патріотів з високим рівнем соціальної  та державної відповідальності.
 
Ми відкриті до співпраці з іншими політичними силами та громадськими об’єднаннями для подолання кризових явищ та інноваційної розбудови України як людиноцентричної держави.
 
 
Україна повинна бути справедливою, сильною і унітарною!
 
СЛАВА УКРАЇНІ!