З днем захисника України!

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні українці відзначають особливо важливе для усіх нас свято – День захисника України. Також у цей день, 14 жовтня, відзначаються ще два, не менш значущі і важливі свята: християнське свято – День святої Покрови Пречистої Богородиці, День УПА та 75-річчя створення Української повстанської армії.

Нагадаємо, що свято захисника України почали відзначати 14 жовтня з 2015 року, відмовившись від святкування Дня захисника Вітчизни, знаного з радянських часів, як «День Радянської армії і Військово-морського флоту». Це було реакцією українського суспільства на збройну агресію путінської Росії проти України  та окупація нею Криму і одним із моментів декомунізації – відмови від радянських символів і свят.

Свято було встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу та сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

День 14 жовтня для святкування Дня захисника України було вибрано не випадково, адже саме в цей день, на Покрову, традиційно вшановується українське військо, його звитяги, рішучість, мужність та військова честь.

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає усіх захисників України з цим величним святом!

Шановні військові, ветерани, добровольці – усі, хто захищав і продовжує захищати територіальну цілісність нашої країни!

Військова агресія путінської Росії на Сході України та окупація Криму торкнулася сотень тисяч українських сімей. Ви стали на їх захист! Ваша сила духу, звитяга та героїзм надихає молоде покоління українців поповнювати ваші ряди заради утвердження та зміцнення вільної і незалежної України.

Пишаємось вами, наші захисники!

Пам’ятаємо кожного, хто віддав заради України найцінніше — життя.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Прес-служба