З днем юриста! Професійному святу правників – 20 років

3 роки ago Інформ центр 0

8 жовтня в Україні відзначається День юриста — професійне свято усіх правників, фахівців у галузі юридичних наук, законодавства і практики його застосування. 

Це свято в нашій країні було встановлено рівно 20 років тому – в 1997 році «…на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів, Спілки адвокатів» згідно з Указом Президента.

Поняття «юрист» об’єднує всіх людей, які займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю — суддів, слідчих, прокурорів, нотаріусів, юрисконсультів, адвокатів.

В українському суспільстві, як і серед громадян будь-якої іншої країни, професія юриста дуже шанується, оскільки саме на професійних правників люди покладають великі надії в затвердженні в державі принципу верховенства права, удосконаленні українського законодавства, посиленні правових гарантій захисту різних верств населення і підвищенні правосвідомості та правової культури українців.

Сьогодні наша країна йде по шляху реформування різних галузей та гілок влади, в тому числі законодавчої. Юристи кажуть: реформи можна вважати вдалими, а з державою буде все гаразд тільки тоді, коли її основний Закон – Конституція – не буде обмежувати права і свободи громадян, а, навпаки, збільшить територію цих свобод. Безперечно, в цьому напрямку Україні є ще над чим працювати.

Від самовідданої роботи працівників юридичної галузі сьогодні залежить не тільки бездоганне виконання, усіма без виключення, законів, а й існування, розвиток та правове функціонування самої держави.

Зазначимо, що серед членів Політичної Партії «ПАТРІОТ» є дуже багато професійних юристів, досвідчених правників та правозахисників, які вносять свої пропозиції в розробку української законодавчої бази та завжди слідують букві закону, відстоюючи права простих громадян.

З гордістю можемо констатувати, що лідером нашої єдиної в Україні ідеологічної політичної сили є Заслужений юрист України Микола Голомша. Його заступниками по партійній роботі є знані в Україні професіонали-юристи – Галина Климович, Микола Гошовський.

Шановні юристи! ПАТРІОТИ вітають усіх вас з професійним святом. Від вашої роботи сьогодні залежить рівність усіх перед законом, належні та захищені законодавчо права та свободи громадян та побудова дійсно правової держави.

Бажаємо, щоб ваші очі і серця були сліпі, як і у богині правосуддя Феміди, адже ви оперуєте законами, а не почуттями. Нехай же вашими вірними супутниками будуть об’єктивність та послідовність.

Усі разом будемо працювати над тим, щоб наша країна стала дійсно правовою державою!

Здоров’я, щастя вам та вашим родинам, миру та добробуту нашій державі!

Слава Україні!

Прес-служба