ПАТРІОТИ виступили на підтримку лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка

2 роки ago Інформ центр 0

Активісти Політичної Партії «ПАТРІОТ» сьогодні, 21 вересня, відповідно до Меморандуму про паритетне партнерство, взяли участь в акції на підтримку лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка.

Виступаючи під час акції, голова Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша висловив слова підтримки Валентину Наливайченку та звернув увагу на необхідності припинення політики істерії і переходу до конструктивної системної розбудови держави.

Микола Голомша сказав: «Чому я сьогодні тут, як лідер ідеологічної політичної сили? Тому що я  дуже добре знаю Валентина Наливайченка. Це людина, яка за короткий час в незалежній Україні проявила себе істинним патріотом, який за час роботи головою Служби безпеки України розсекретив архіви КДБ, показав ті звірства, що вчинялись по відношенню до наших ПАТРІОТІВ, які вмирали в муках від рук катів, що і сьогодні знову атакують нашу країну.

Ми з Наливайченком разом витримали облогу регіональної банди, яка захоплювала державні установи. Він не відступився, не здався, не поглумився і не перейшов на бік регіоналів, коли вони не хотіли йти на перевибори у 2007 році».

Микола Голомша наголосив, що разом з Валентином Наливайченком вони пліч-о-пліч тримали кабінети, які штурмували посіпаки Януковича, разом із групою слідчих СБУ ініціювали і організували розслідування геноциду українського народу і у 2009 році вимушені були «на коліні» підписувати постанову про скерування тієї справи до суду, тому що влада Януковича не давала цього зробити.

«Я хотів би заявити, що Наливайченко – це людина, яка відповідає нації, що прагне справедливості.

Я ніколи не думав, що коли-небудь буду стояти тут чи супроводжувати його на допит в СБУ, коли в 2013 році я з групою колег підписували відповідний документ, що ми не вбачаємо складу злочину у народного депутата України Наливайченка, якого переслідував Янукович.

У мене питання: чи є то совість, чи є то коротка пам’ять у тих людей, які клялись перед пролитою кров’ю найкращих наших синів і доньок служити віддано Україні?

Чому сьогодні знову не змінено систему? Чому сьогодні не змінено виборче законодавство і чому сьогодні олігархи не відлучені від влади? Чому ми сьогодні не управляємо на своїй землі?  Чому ми не управляємо тими природними ресурсами, які має країна?

Чому сьогодні українці не знають звідки брати кошти на виплату пенсій, на покриття інших соціальних проблем? Я відповідаю: кошти необхідно брати з 18 тисяч родовищ, з 40% родючих земель Європи, з 2,5 тисяч державних підприємств, які сьогодні працюють на олігархів.

Я думаю, що та програма і той Маніфест розбудови української держави, які ми прийняли разом із Партією «Справедливість», передбачають відповіді на всі питання.

Цей Маніфест 9 березня поточного року біля пам’ятника Тарасові Шевченку підписали Політична Партія «ПАТРІОТ», Рух Валентина Наливайченка «Справедливість», «Українська альтернатива» та УНА-УНСО.

Ми за те, щоб перейти від політики руйнації до конструктиву. Ми за те, щоб від політики істерії перейти до діалогу і побудови нашої країни.

Я хочу заявити, що ПАТРІОТИ не дозволять скомпрометувати чи розправитись над жодним лідером націонал-демократичного руху, які сьогодні хочуть об’єднання і побудови кращого життя», – підсумував Микола Голомша.

Він також звернув увагу на те, що єдина провина Наливайченка в тому, що він публічно заявив про намір йти в президенти, і що Валентин Наливайченко гідний стати претендентом в президенти України, тому що це людина, у якої є совість і історична пам’ять.

«Я хочу сьогодні всіх закликати до єднання не в кулачних боях – людям остогидло це все, не до єднання в різних акціях, а до єднання для розбудови країни.

У нас є спільно підписаний Меморандум і ми хочемо об’єднатись в єдину команду, яка буде спільно йти на виборчі перегони», – наголосив під час свого виступу лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша.

Запис виступу Миколи Голомші: http://i-ua.tv/index.php?newsid=9316

Прес-служба