Книга Миколи Голомші «Майданна Україна» була презентована на Форумі видавців у Львові

2 роки ago Інформ центр 0

На одній із головних культурних подій України – Форумі видавців, що проходив у Львові з 13 по 17 вересня, відбулась публічна промоція книги лідера Політичної Партії «ПАТРІОТ» Миколи Голомші «Майданна Україна. Майдан як явище і процес».

В останній день Форуму – 17 вересня – відбулась автограф-сесія автора книги та його особисте спілкування із зацікавленим українством.

«Дуже багато гостей та учасників Форуму виявили бажання отримати книгу Миколи Голомші «Майданна Україна». Спілкування автора з українцями проходило в теплій, дружній обстановці. Люди дякували  Миколі Ярославовичу за його книгу роздумів, наголошуючи, що така книга може слугувати справжнім дороговказом для політиків, громадських діячів – усіх, хто прагне змінити життя України на краще», – повідомив заступник голови Партії «ПАТРІОТ»Любомир Стадник.

Зазначимо, що в книзі Миколи Голомші “Майданна Україна” зібрані його роздуми про резонансні державні події та справи, які відбулись в Україні у 2016 році. Всі події розглядаються політиком через призму національної безпеки України. Політик досліджує окремі аспекти розвитку та функціювання економіки, державних та суспільних інститутів, аналізує складні відносини між державою та суспільством, які мають місце на етапі розбудови оновленої України в парадигмі цінностей Майдану, а також надає свої пропозиції по формуванню середовищ життя і розвитку різних аспектів державності.

Прес-служба