ПАТРІОТИ вітають усіх з Днем знань

3 роки ago Інформ центр 0

1 вересня в Україні — День знань.

Це свято усіх школярів, студентів, їх батьків, педагогів – усіх тих, хто навчається і навчає. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

Традиціями  цього свята,  що  передаються поколіннями школярів, стали оберемки квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучні передзвони першого шкільного дзвінка.

І хоча 1 вересня не є вихідним днем, традиційно він супроводжується урочистими заходами — шкільними «лінійками», на яких присутні всі учні та викладачі. У цей святковий день першокласники знайомляться зі школою, своїм першим учителем, а батьки згадують свої шкільні роки. Це свято, яке об’єднує – батьки різних політичних поглядів та переконань стоять поруч на «лінійці», милуючись своїми дітьми.

Цього року до першого класу в Україні підуть 408 тисяч 208 дітей – наше молоде покоління, яке буде навчатись вже за новою програмою.

Наразі Міністерство освіти і науки вносить зміни до навчального процесу, запускаючи концепцію “Нова українська школа”, якою передбачається 12-річна форма навчання (почне діяти вже з наступного року). А в цьому навчальному році вводиться низка нововведень, причому, як для школярів, так і для вчителів. Маємо надію, що вже незабаром нововведення покажуть, що наші діти ростуть всебічно розвинутими, здоровими та щасливими.

Президія Політичної Партії «ПАТРІОТ» та особисто лідер Партії Микола Голомша вітають усіх школярів, студентів, їх батьків та вчителів з цим чудовим вересневим святом.

«1 вересня – це особливо урочистий і хвилюючий день для усіх українців, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Вчіться із задоволенням!» – вітають ПАТРІОТИ.

Прес-служба