Зі святом, величний і вільний народе, об’єднаний в незалежну державу!

3 роки ago Інформ центр 0

24 серпня Україна відзначає 26-ту річницю своєї незалежності.

Це державне свято на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. 24 серпня – день ухвалення ВР Акту – прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Українці – це велична нація, нація вільних людей, об’єднаних в незалежну Державу. Тому для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке вони чекають з нетерпінням і відзначають з гордістю.

Цього дня згадуються визначні віхи української історії. ПАТРІОТИ вважають, що в далекому 1991 році вдалось витягнули нашу Державу із зашморгу комунізму і спрямувати її на шлях волі, незалежності та свободи – того, до чого прагнули всі покоління українців. Адже місією і сенсом існування нашого народу завжди була воля і незалежність. Волелюбність, непокора та така бажана незалежність прийшли до нас від наших пращурів. Історики пишуть про постійне домінування в Україні духу козацької вольниці.

Але сьогодні ми вкотре відстоюємо свою Незалежність і боремось. Боремося із агресором, який цинічно привласнив Крим і окупував частину Донбасу, забравши життя тисяч українців-ПАТРІОТІВ. Боремося з корупцією у владі. Боремось за вільний простір для кожного громадянина, за процвітаючу країну, за самодостатність, злагодженість і щасливе життя.

І ми переможемо! Ми будемо мати по-справжньому НЕЗАЛЕЖНУ Державу.

Зі святом, вільний і величний народе!

Слава Україні!

Політична Партія “ПАТРІОТ”