Молодь – рушійна сила, яка дає світу розвиток та прогрес

11 місяців ago Інформ центр 0

Сьогодні, 12 серпня, світ відзначає Міжнародний день молоді.

Ідея Міжнародного дня молоді була запропонована в 1991 році молодими людьми, які зібралися у Відні (Австрія) на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Тоді ж Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збору коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями.

Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року. Ця рекомендація також була підтримана 54 сесією Генеральної Асамблеї ООН, яка рекомендувала проводити в цей день різні пропагандистські заходи.

Свій День молоді існує і в Україні – свято відзначається в останню неділю червня.

У Міжнародний день молоді у всьому світі проходять багато різних концертів, флеш-мобів, виставок, конференцій і семінарів. Щороку цей день присвячується новій темі, яка вказує на головні проблеми сучасного суспільства, що стосуються молодих людей.

Наразі у світі живе понад 3 мільярдів осіб віком до 25 років. Це – четверта частина всього працюючого населення планети. Найбільше молоді мешкає в Азії (Індія і Китай). На жаль, ринки праці не можуть забезпечити усю молодь нормальною роботою, хоча юнаки і дівчата віком до 25 років – це найактивніша демографічна група. В нашій країні молодь становить приблизно третину всього населення України.

Сьогодні молодь надзвичайно активно впливає на суспільно-політичне і культурне життя світу, а формування особистості молодої людини здійснюється під впливом прискореного темпу громадсько та техніко-економічного розвитку суспільства.

Згадаємо, як пізно ввечері 21 листопада 2013 року більше тисячі студентів із кількох національних вишів України вийшли на Майдан Незалежності в Києві на попереджувальний страйк на знак протесту проти призупинення євроінтеграції нашої країни в ЄС. Саме з цієї акції розпочався Майдан та Революція Гідності.

Нажаль, освіченість та активність української молоді все більше користується попитом не на Батьківщині, а за кордоном, здебільшого в Європі та США, де нашій молоді створюються належні умови для праці та життя. Тому завдання усіх політичних сил України – створювати гідні умови для роботи, навчання та побуту української молоді на рідній землі.

Зазначимо, що Політична Партія “ПАТРІОТ” має своє молодіжне крило, об’єднавши навколо себе різні молодіжні організації, які приймають активну участь в суспільно-політичному житті нашої країни.

Ми пишаємось молоддю і впевнені, що саме вона – високоосвічена та ПАТРІОТИЧНА – має змінити життя українського суспільства на краще.

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає молоде покоління з Міжнародним днем молоді та наголошує: молодь завжди була тією рушійною силою, яка несла ПАТРІОТИЗМ, розвиток та прогрес, активно сприяючи становленню громадянського суспільства.

Прес-служба