Створено координаційну раду по розробці програми «Успішна Україна»

2 роки ago Інформ центр 0

10 серпня 2017 року у приміщенні Відкритого міжнародного університету з розвитку людини «Україна» відбулося зібрання ініціативної групи лідерів громадських організацій та об’єднань демократичного спрямування з метою заснування спільного координаційного центру для поетапної розробки програми відродження нашої країни – під назвою «Успішна Україна».

У роботі  форуму взяли участь представники Політичної Партії “ПАТРІОТ”, близько 40 громадсько-політичних організацій та спілок, які прийняли спільну заяву, де зафіксований факт створення  координаційної ради та оприлюднено головні цілі її функціонування – створення дієвої моделі функціонування державної влади в Україні.

Для реалізації поставлених цілей на зібранні вирішено створити робочі органи – творчі колективи, до складу яких входитимуть фахівці за наступними напрямками:

  • Створення нової Конституції України;
  • Реформування певних галузей економіки (відповідно до структури Кабінету Міністрів України);
  • Творчий колектив з питань духовного відродження нації (максимальний спектр питань) та інші, що можуть виникнути у ході роботи.

На вищеназваному зібранні обрано керівний склад координаційної ради на чолі з головою Петром Таланчуком (Ректор Університету “Україна”), заступником голови обрано Михайла Бугайця (професор НУ “Львівська політехніка”).

Прес-центр.