А чи тільки один Янукович?

3 роки ago Інформ центр 0

Зараз увага громадськості сфокусована вітчизняними ЗМІ на судових засіданнях Оболонського районного суду м. Києва стосовно державної зради колишнього президента України В. Януковича.

Аналізуючи такі сюжети, виникає низка інших, не менш важливих запитань. Справа в тому, що після Революції Гідності з нашої держави втекли не тільки колишній президент, але й колишні прем’єр-міністр, міністр внутрішніх справ, голова СБУ, голова Служби зовнішньої розвідки, генеральний прокурор, глава президентської адміністрації, не кажучи вже про цілий букет одіозних міністрів і народних депутатів. Якщо винести за скобки міністрів і депутатів – втікачів, то виходить, що українські терени покинули головні секретоносії держави, які за посадою мали допуски до найбільш таємної грифованої інформації з помітками «таємно» і т.і.

Ідемо далі. Абсолютна більшість цих персонажів через деякий час отримали (за інформацією вітчизняних ЗМІ) російське громадянство, і очевидно не просто так. Але чомусь і досі не порушується питання про те, якої шкоди національній безпеці нашої держави завдали ці колишні посадовці своїми діями. Напевно українське суспільство має знати ‒ чи ведуться розслідування стосовно державної зради з боку вказаних осіб правоохоронними органами України. Якщо так, то на якому етапі такі розслідування перебувають?

Шановне товариство, погодьтесь, це непересічні питання, відповіді на які ми очікуємо почути від нинішньої влади вже найближчим часом.

С.Балло, експерт