Після нападу на Грузію, воєнна агресія в Україні стала для Путіна лише питанням часу

3 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні дев’яті роковини з дня нападу Росії на Грузію.

В Грузії сьогодні згадують і вшановують пам’ять загиблих на війні 9 років тому. Від самого ранку сьогодні, 8 серпня, у Грузії приспущені державні прапори на будівлях парламенту у Тбілісі та Кутаїсі, а також на будівлях державної канцелярії і президентському палаці.

Нагадаємо, 9 років тому, в серпні 2008 року, Росія пішла війною на Грузію, через начебто обстріл мирних поселень Південної Осетії, в результаті чого загинуло 408 громадян Грузії, з них 170 військовослужбовців, 14 поліцейських і 224 мирних жителі.

З боку осетинських сепаратистів загинули 380 осіб, більшість з яких – військовослужбовці.

За даними Міністерства охорони здоров’я Грузії, загалом кількість поранених і постраждалих в дні серпневої війни 2008 року склала 2 232 людини.

З цього приводу Політична Партія «ПАТРІОТ» відзначає, що «зелене світло» путінській агресії було дане на Бухарестському саміті НАТО у 2008 році, коли Україні було відмовлено у приєднання до ПДЧ. Ще тоді, у 2008 році, на порядку денному саміту стояли питання про визнання Косова, військові дії в Афганістані, розширення Альянсу, шляхом приєднання до нього Хорватії, Албанії та Македонії, а також приєднання до ПДЧ України та Грузії. У пресі це зібрання охрестили «самітом великих надій» і «великих скандалів».

За інформацією російських ЗМІ, на цьому саміті президент Росії Владімір Путін заявив тодішньому президенту США Джорджу Бушу, що Україна — це навіть не держава! Тоді ж Путін  натякнув, що у випадку вступу України до НАТО, Росія може розпочати відторгнення Криму та Східної України.

Наслідком дипломатичної агресії Росії 9 років тому став її напад на Південну Осетію.

ПАТРІОТИ засуджують воєнну агресію путінської Росії проти суверенної Грузії, яка в 2008 році відбулась з території Південної Осетії і наголошують: тоді Європа не намагалась зупинити російських військових, і ця вседозволеність і безкарність Путіна стала причиною того, що питання нападу на Україну, стало для агресора лише питанням часу.

Прес-служба