Володимир Кличко оголосив про завершення спортивної кар’єри

4 роки ago Інформ центр 0

3 серпня цього року 41-річний український боксер Володимир Кличко оголосив про завершення спортивної кар’єри.

Заява спортсмена опублікована на його офіційному сайті, що символізує завершення цілої епохи у світовому боксі, епохи братів Кличків.

До слова

Володимир Кличко на прізвисько “Доктор Сталевий Молот” у професійному боксі з 1996 року, був володарем чемпіонських поясів за версіями WBO (2000—2003, 2008—2015), IBO (2006—2015), IBF (2006—2015) і WBA (2011—2015) в суперважкій вазі.

Перед тим Кличко-молодший став олімпійським чемпіоном на Іграх-1996 в Атланті як перший білошкірий боксер за три десятиліття він виграв золото у суперавжкій категорії.

За 21 рік кар’єри Володимир Кличко провів 69 боїв, здобувши 64 перемоги (з них 53 нокаутом), 5 поразок.

В кар’єрі славетного українського спортсмена були і яскраві перемоги, і прикрі поразки, але завдяки його спортивним досягненням, а також благодійній діяльності зростав позитивний імідж нашої держави на світових теренах.

Свою патріотичну налаштованість Володимир, як і його старший брат Віталій, неодноразово доводили своєю громадянською позицією як під час Помаранчевої, так і під час Революції Гідності, однозначно ставши на бік народу.

Тому, коли завершується один із етапів життя (в даному випадку діючого боксера), ми, Політична Партія “ПАТРІОТ”, цілком солідаризуємося із твердженням Володимира зі звернення до своїх прихильників:

“Замість того, щоб сказати: “Спасибі, хлопці, і до побачення”, я хочу запросити вас продовжити цю нову й захопливу мандрівку разом, зі мною і з брендом “Кличко”. Лише разом ми креативні, продуктивні і творчі, по-справжньому сильні у всіх справах”.

Нових перемог у житті тобі, чемпіоне!