Львівські ПАТРІОТИ висловлюють свій протест діям російського суду

4 роки ago Інформ центр 0

Львівська обласна організація Політичної Партії «ПАТРІОТ» висловлює свій протест незаконним діям російського суду про заочний арешт лідера ПАТРІОТІВ Миколи Голомші.

Рішення Басманного районного суду Москви про заочний арешт голови Політичної Партії «ПАТРІОТ» Миколи Голомші  – це демонстрація імперських амбіцій щодо формування єдиного слов’янського простору під проектом Росії. Найперше це стосується України, яка зробила свій європейський вибір, – переконані львівські ПАТРІОТИ.

Із заяви членів обласної організації Партії “ПАТРІОТ”:

“Нагадуємо, під час перебування на посаді першого заступника Генерального прокурора України, у 2014 році Микола Голомша ініціював відкриття низки кримінальних проваджень щодо ворогів та зрадників України, які стали на бік путінських агресорів під час окупації Криму. Зокрема, було відкрите кримінальне провадження щодо командувача Чорноморського флоту Російської Федерації Олександра Вітка за підбурювання до державної зради, а також організацію диверсії щодо Збройних Сил України.

Сфабриковане рішення Басманного районного суду Москви – це черговий інформаційний піар-привід для оскаженілої антиукраїнської істерії Росії,  спрямованої на оправдання своєї агресії, розпалювання міжнародної ворожнечі, яку Росія сьогодні розгорнула у ЗМІ.

Путінська пропаганда спрямована, в першу чергу, проти лідерів національно-патріотичних сил, які здатні провести зміни в Україні, тому що сильна Україна – найбільша загроза для Москви. Ось чому на приціл Москви потрапив Микола Голомша – голова нової політичної сили «Патріот».

Прес-служба Львівської обласної організації Партії “ПАТРІОТ”.