Так званий гумконвой – це офіційне і постійне вторгнення Росії на територію України

2 роки ago Інформ центр 0

Вже 67-а колона Міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації нібито з гуманітарною допомогою для окупованого Донбасу вирушила у бік російського кордону, – повідомило 27 липня МНС Росії.

Російське міністерство заявило, що автомобілі везуть в Луганськ і Донецьку область понад 600 тон «гуманітарних вантажів», зокрема, дитячі продуктові набори, медикаменти, будівельні матеріали, художню і навчальну літературу для підготовки до нового навчального року.

«Колона попрямує до державного кордону на пункти пропуску «Донецьк» і «Матвєєв Курган» для проходження необхідних митних процедур у відповідності з міжнародним законодавством по доставці гуманітарних вантажів», – йдеться в повідомленні РФ.

«Так званий гумконвой – це офіційне і постійне вторгнення Росії на територію України! Чому влада так спокійно на це реагує? Ба, більше, усі звикли називати ці вторгнення «гуманітарним вантажем», при цьому беручи ці слова в лапки. Але наголосимо: європейці, коли читають наші повідомлення в перекладі, лапки не пишуть, бо для них в цьому контексті вони не зрозумілі. Тому влада сама спонукає європейців називати російські вантажівки, які, постійно порушуючи міжнародне право і процедуру фіксації гуманітарних вантажів, в’їжджають на територію України з країни-агресора, – якимось гуманітарним вантажем! Крім того, ми забуваємо про залізницю, де кордон взагалі відкритий і через яку з путінської Росії йдуть тисячі тон різних вантажів, про які ми взагалі нічого не знаємо! Це абсолютно не припустимо і з цим треба боротись», – наголошують ПАТРІОТИ.

Прес-служба