ПАТРІОТИ за створення штабів спільних дій

3 роки ago Інформ центр 0

Політична Партія «ПАТРІОТ» підтримує ініціативу Партії «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» про створення штабів спільних дій.

«Ми оголошуємо створення штабів спільних дій. Час об’єднання. Рух «Справедливість» та «Рух нових сил» оголошують боротьбу проти бюрократії чиновників і олігархату», – заявляє партія «Рух Валентина Наливайченка «Справедливість».

Участь у штабах не означає злиття організацій. Комусь може не подобається Саакашвілі, комусь – інші керівники, але ми не дозволимо олігархам та корупціонерам далі обкрадати український народ. Штаби спільних дій також не означають, що всі політики та громадські діячі, які об’єднуються в штаби, будуть йти на вибори в єдиному списку, – пояснюють ПАТРІОТИ.

«Ми готові координувати наші дії щодо проведення спільних заходів із тиску на владу для проведення системного реформування країни та політичної реформи: ухвалення нового виборчого законодавства, ухвалення закону про ТСК (тимчасові слідчі комісії), прийняття закону про референдум та інше», – зазначили ПАТРІОТИ.

Прес-служба