Відповідь Слідчому Комітету Росії від ПАТРІОТІВ України

2 роки ago Інформ центр 0

Залякування прокремлівських слідчих порушеними кримінальними справами щодо ПАТРІОТІВ не зупинить патріотичну боротьбу українців проти держави-агресора.

У неділю слідчі Росії викинули у ЗМІ інформацію про те, що Басманний районний суд Москви заочно арештував українських прокурора Руслана Кравченка і слідчого Вадима Приймачка, у зв’язку з кримінальним переслідуванням громадянина РФ – командувача Чорноморським флотом РФ адмірала Олександра Вітка. До цієї інформації росіяни додали, що, виявляється, раніше аналогічний запобіжний захід заочно було обрано і відносно екс-в. о. Генпрокурора Олега Махніцького і лідера Політичної Партії «ПАТРІОТ», екс-першого заступника Генпрокурора України Миколи Голомші.

«Головним слідчим управлінням СК розслідується кримінальна справа стосовно посадових осіб правоохоронних органів України, в діях яких вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.299 КК РФ (Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи)», – повідомили журналістам представники СК Росії.

За даними російського слідства, які воно почало активно поширювати у ЗМІ, в 2014 році Микола Голомша, займаючи на той час посаду першого заступника Генпрокурора та колишній в. о. Генерального прокурора Олег Махніцький, а також слідчий Головної військової прокуратури Вадим Приймачок, прокурор відділу Головної військової прокуратури Руслан Кравченко та інші співробітники прокуратури «організували завідомо незаконне притягнення до кримінальної відповідальності громадянина РФ адмірала Олександра Вітка з політичних мотивів».

Рішення про заочний арешт Кравченка і Приймачка Басманний суд Москви прийняв 20 липня.

«Махніцький та Голомша дали завідомо незаконні вказівки про проведення досудового розслідування, Приймачок вів його провадження, а Кравченко здійснював нагляд за процесуальною діяльністю… За клопотанням слідчого ГСУ СК Росії Басманним районним судом щодо Кравченка і Приймачка заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту… Раніше аналогічний запобіжний захід заочно було обрано відносно Махніцького і Голомші», –  роздав журналістам такі коментарі-роз’яснення офіційний представник СК РФ Світлана Петренко.

Ось таку інформацію про своє заочне засудження, яке відбулось невідомо коли, Микола Голомша дізнався вчора, 23 липня, від ЗМІ.

Даний факт свідчить про деградацію судової системи і правоохоронних органів Росії, тиск на слідчі органи та суд. Справа проти усіх українських прокурорів порушена повністю незаконно по надуманим обставинам, – заявив з цього приводу лідер ПАТРІОТІВ Микола Голомша.

«Можна порушувати кримінальні справи відносно Міноборони РФ та інших посадових осіб, які вчиняли злочини саме на території України. Що і було зроблено нашими слідчими і прокурорами. Нагадаю, що 3 березня 2014 року за наказом командувача Чорноморським Флотом РФ Вітко О. В., в Севастопольській бухті військові кораблі Росії заблокували два військових кораблі України. Тоді ж Вітко поставив Збройним Силам України ультиматум: перейти на бік Росії або скласти зброю і вийти за територію Криму. В противному випадку російський флот починає штурм українських військ, – об’явив українцям росіянин Вітко. Ось по цим та іншим незаконним діям на території України і була порушена справа проти командувача Чорноморським Флотом РФ. У 2014 році я, на той час перший заступник Генпрокурора, погодив відкриття кримінального провадження проти Олександра Вітка за підбурювання до державної зради, а також організацію диверсій щодо військових України, яке відбулось у березні 2014-го», – пояснив лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша.

За переконанням лідера ПАТРІОТІВ, діяльність Вітка та його підлеглих багато в чому визначила успіх окупації путінськими «зеленими чоловічками» Криму.

«Щодо його протиправної діяльності по відношенню до України, було зібрано достатньо доказів, всі вони задокументовані. У зв’язку з тим, що адмірал ухилився від відповідальності і уникав органів слідства, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання командувача Чорноморським флотом Росії віце-адмірала Олександра Вітка. Крім того, за час мого перебування у Генеральній прокуратурі була відкрита ще низка кримінальних проваджень проти путінських агресорів», – підкреслив М. Голомша.

Чому ж Басманний суд виносить по відношенню до М. Голомші свій вердикт саме зараз, пояснюється просто: Микола Голомша на даний час є лідером нової політичної сили – Партії «ПАТРІОТ», яка відкрито називає Росію країною-окупантом, агресором, неодноразово пікетувала Посольство РФ в Києві з різкими заявами і публічно називає дії прокремлівських путінців злодійством.

А щодо інших слідчих та прокурорів, які також потрапили «на олівець» до Слідчого Комітету РФ, то з цього приводу хочеться роз’яснити СК Росії, що українські слідчі чи прокурори на території Росії ніяких злочинів не вчиняли, а тиск та залякування по відношенню до них, що намагається вчинити Кремль руками підконтрольного йому СК, це результат того, що прокурор Кравченко на даний час підтримує обвинувачення в заочному судовому процесі над екс-президентом Віктором Януковичем у справі про держзраду, а слідчий Приймачок домігся через суд права на виїмку документів в Адміністрації президента Росії в Москві, – пояснив М. Голомша.

Отже, недільна заява слідчих Росії свідчить про те, що Кремль продовжує свою агресію, тепер вже залякуванням правоохоронців та політиків, а також пильно відслідковує політичну ситуацію в Україні. Повз око путінських технологів не пройшло і зростання впливу в українському суспільстві нової Політичної Партії «Патріот», яку очолив Микола Ярославович Голомша.

«Патріотичне підняття суспільства викликає роздратування, а незабаром викликатиме і розпач серед верхівки РФ. ПАТРІОТИ незалежної України і, зокрема, політична партія «ПАТРІОТ» доведуть розпочату справу до логічного завершення і спільними зусиллями українського суспільства і держави повністю знищать путінських агресорів, не зважаючи на їх залякування та сфабриковані нікчемні кримінальні справи», – заявляють члени Політичної Партії «ПАТРІОТ».

Прес-служба