ПАТРІОТИ вимагають від сепаратистів негайного звільнення жінки-інваліда

4 роки ago Інформ центр 0

На блок-посту бойовиків в місті Луганську кілька днів тому затримали жінку-інваліда, після чого вона зникла.

Про це ПАТРІОТАМ повідомили журналісти українського видання «ПІК».

«До редакції «ПІК» звернулися родичі зниклої в Луганську жінки, яку кілька днів тому затримали на КПП Станично-Луганське. Молода жінка є інвалідом дитинства по слуху. Вона поверталася додому із підконтрольної території. Родичі повідомили, що на момент проходження контрольно-пропускного пункту в її слуховому апараті сів акумулятор, і жінка не змогла відповісти на питання бойовиків. Люди, які в той час проходили через КПП, бачили, як інваліда ретельно обшукували. Додому вона так і не повернулася”, – повідомили родичі журналістам.

Ім’я зниклої жінки-інваліда – Сурженко Людмила Володимирівна. Вона 1978 року народження.

Судячи по подіям, які мали місце на КПП, 13 липня 2017 року Людмилу Сурженко було викрадено учасниками незаконних збройних формувань і на даний час вона утримується в якості заручника.

«На наступний після зникнення жінки день, мати Людмили в Луганську звернулась із запитами в різні місцеві інстанії, але всюди їй відмовили в наданні будь-якої інформації про місце знаходження доньки. Через добу номер телефону інваліда з’явився в мережі, але відповідала на СМС не Людмила. На номер телефону матері, СМС не приходили, але прийшли на інші контактні номери. Коли на один із номерів прийшло СМС, що телефон дівчини знову на зв’язку, ця людина почала набирати Людмилу, але виклик було скинуто. Це повторювалось багато разів, після чого прийшло повідомлення «Пиши». Це начебто нормально для глухої людини з погано працюючим слуховим апаратом. Відправили СМС, що з жінкою не можуть зв’язатись більше доби, що всі хвилюються, запитали, що трапилося. У відповідь – тиша. Навіть таке спілкування було грубо перервано, чого Людмила ніколи не зробила б», – повідомили ПАТРІОТАМ родичі зниклої.

Редакція «ПІК» вже надала цю інформацію представникам гуманітарної місії ОБСЄ, з проханням докласти зусиль для звільнення Людмили.

До журналістів приєднуюються ПАТРІОТИ, вимагаючи від сепаратистів негайного звільнення жінки-інваліда.

Цей випадок зайвий раз підтверджує те, що в так званій «Новоросії» повсякденною справою є такі військові злочини, як викрадення мирних жителів, жінок, дівчат та навіть інвалідів.

Прес-служба