Вітаємо українських бухгалтерів з професійним святом

3 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні, 16 липня, своє професійне свято відзначають українські бухгалтери.

Дата свята була обрана в зв’язку з тим, що 16 липня 1999 р. був прийнятий Закон України № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Даний Закон визначає правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні.

Професія бухгалтера шанована в багатьох країнах світу. Про її престиж свідчить також наявність свята – Міжнародного дня бухгалтера, який відзначається щорічно 10-го листопада.

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає у спеціалістів цього напрямку колосальну кількість сил і часу. Основні управлінські завдання бухгалтерського обліку – це збір і обробка достовірної і максимально повної інформації про діяльність опікуваного господарюючого суб’єкта, що, в свою чергу, переслідує не тільки ведення правильної податкової звітності та фінансового контролю, а й необхідне для прийняття рішень, заснованих на економічному аналізі цих даних.

Наскільки ці рішення будуть вірними, настільки господарюючий суб’єкт, його співробітники та клієнти будуть почувати себе впевнено і спокійно.  І ключовою ланкою всього цього є наш невтомний бухгалтер.

Саме на бухгалтера покладено відповідальність за прийняття економічних рішень, що дозволяють досягати максимальної ефективності від витрачання ресурсів підприємства.

Сучасні реалії демонструють, що бухоблік – це не тільки звітність, але і основа для прийняття управлінських рішень.

Шановні бухгалтери! Щиро вітаємо вас з професійним святом і висловлюємо свою глибоку повагу та вдячність за вашу нелегку працю. Щастя вам та вашим родинам! Натхнення, ПАТРІОТИЗМУ та успіхів!

Прес-служба