Робоча нарада з полтавчанами в Києві

4 роки ago Інформ центр 0

Голова Політичної партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша в центральному офісі Партії в Києві провів робочу нараду з ПАТРІОТАМИ із Полтавської партійної міської організації.

Полтавчани обговорили з лідером та членами виконкому ряд нагальних питань.

Зазначимо, що Полтавська міська організація ПАТРІОТІВ крім членів Партії об’єднує ще близько 70-и її прихильників із різних громадських організацій міста.

Очолює полтавську організацію член виконкому, офіцер запасу, доброволець, який воював в зоні АТО в складі 3-ї мотопіхотної роти 16-го ОМПП (займав лінію розмежування від станиці Луганської до селища Кримське) – Олександр Русін.

Сьогодні полтавські ПАТРІОТИ під керівництвом Олександра Русіна згуртували місцевих ветеранів та учасників АТО, разом займаючись ПАТРІОТИЧНИМ вихованням молоді.

«Нещодавно за ініціативи нашої політичної сили ми разом провели ряд заходів для молоді під назвою «З Україною в серці». Крім того, ми допомагаємо воїнам АТО, направляючи їм гуманітарну допомогу. Також наша організація вже тривалий час бореться з корупційними зловживаннями монополісту – «Полтавоблгазу». Вважаємо, що ця організація діє не на користь людям, а для власного збагачення і не турбується про те, що більша частина міста Полтави тривалий час залишається без гарячої води. Полтавська міська організація ПАТРІОТІВ ініціювала звернення до депутатів Полтавської міськради  щодо прийнятя до комунальної власності міста газотранспортної мережі, яку міськвиконком повинен взяти на баланс. З цього приводу у нас йде справжня боротьба, але ми не звикли відступати», – наголосив Олександр Русін.

Зазначимо, що на Полтавщині триває процес створення об’єднаних територіальних громад і члени Полтавської міської організації Партії “ПАТРІОТ” мають своїх кандидатів із авторитетних та відомих людей міста та районів на посади голів цих об’єднань.

Прес-служба