Микола Голомша: «Сама посада Президента є такою, що породжує корупцію»

5 років ago Інформ центр 0

Лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша в студії телеканалу «112 Україна» заявив, що якщо сьогодні скасовувати депутатську недоторканість з кількох депутатів, то потрібно заодно запустити механізм повного скасування недоторканності з усіх депутатів і Президента України.

«У нас не повинно бути касти недоторканих. Усі повинні бути рівні перед законом», – наголошує М. Голомша.

Лідер ПАТРІОТІВ вважає, що зняття депутатської недоторканності з кількох депутатів (після подання ГПУ і НАБУ розгромних відеодоказів щодо корупційних діянь нардепа від БПП Борислава Розенблата), буде важливим, але не основним кроком у подоланні політичної корупції.

«Це буде стрільбою по горобцях, бо не змінить систему в країні. Тому що в системі органів влади у нас сама посада Президента є такою, що породжує корупцію. Президент в Україні сьогодні не має особливих повноважень, окрім призначення на посади «силовиків». І завдяки тим «силовикам» він утримує владу. Ми сьогодні повинні прийти до прийняття рішень, що в країні, нарешті, повинна бути зламана модель системи. Зокрема, Президент зобов’язаний очолити виконавчу гілку влади. Тоді він не буде мати можливості впливати на бізнес, не буде породжуватись корупція, Президент стає підконтрольним і країна матиме дієвий парламентський контроль», – впевнений Микола Голомша.

Прес-служба