ПАТРІОТИ вітають американський народ з Днем Незалежності

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні, 4 липня, Сполучені Штати Америки святкують День незалежності.

Це свято американці відзначають на державному рівні щорічно 4 липня, шануючи день, коли під час Американської революції 2 липня 1776 р. відбулось офіційне від’єднання 13-ти британських колоній від Об’єднаного Королівства Великої Британії. Згодом Другий Континентальний конгрес на закритому засіданні проголосував за Резолюцію Лі (представника Вірджинії Річарда Генрі Лі), якою проголошувалося, що Америка стала незалежною.

Після голосування за цю Резолюцію Конгрес вирішив видати додатковий документ, який би пояснював цей вчинок — Декларацію незалежності США. Її проект написав «Комітет п’ятьох» на чолі з Томасом Джефферсоном.

Після обговорення проекту на дебатах, поправок і доповнень,  Декларація була підписана 4-го липня 1776 року.

День незалежності США святкує із карнавалами, концертами, громадськими подіями, політичними виступами, різноманітними церемоніями та пікніками.

Все, майже так само, як українці святкують свій День незалежності.

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає американський народ з цим святом і бажає йому благополуччя та процвітання.

«Шановні американські друзі! Ваше шанування історії, урядування та американських традицій є дуже важливим моментом для подальшого розвитку самостійності та того унікального шляху, по якому іде ваша країна. Бажаємо вам ще більшої Свободи, та об’єднання на демократичних принципах.  Нехай мир і злагода панують у вашому спільному домі! Нехай кожен день додає вам енергії, снаги і впевненості у завтрашньому дні!» – проголосили українські ПАТРІОТИ.

Прес-служба