З днем Конституції України!

2 роки ago Інформ центр 0

Сьогодні Україна святкує 21-річницю з дня утвердження Основного закону країни — Конституції.

Наш Основний закон спирається на багатовікову історію українського державотворення і права української нації на самовизначення.

Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обовязки держави, суспільства та громадян. Тобто, крім обовязків громадян, Конституція прописує їх права, гарантуючи їх дотримання різними владними інституціями.

На жаль, сьогодні цього не має. Держава відокремилась від громадян і уособлює лише владну верхівку. Що робити в цьому випадку? Змінювати Конституцію чи змінювати владу? Чи може залишити все, як є, не називаючи при цьому Конституцію головним джерелом права в Україні?

Ці питання має обговорювати українське суспільство. Без сумніву, що залишати все, як є, – це уподібнюватись страусу, ховаючи голову в пісок.

Політична Партія «ПАТРІОТ» вітає усіх громадян України з днем Конституції, яку дали нашому народу законотворці в 1996 році, і бажає, щоб українське суспільство вибороло собі непорушний Основний закон країни, який би реально забезпечував, захищав і гарантував права і свободи, мирне і заможне життя громадян.

Прес-служба