Молодість – це стан душі

3 роки ago Інформ центр 0

Україна святкує День молоді.

Це свято в нашій країні започатковане на четвертий рік її незалежності, відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року, на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій. З того часу українці відзначають його щорічно в останню неділю червня.

Сьогодні на Україні діють 193 всеукраїнських і понад 4000 місцевих молодіжних і дитячих громадських організацій. Молодість – це пошук свого життєвого шляху, незалежність, енергійність, сміливість, бажання діяти, дивувати світ своїми ідеями і досягненнями.

Молодь завжди була в авангарді історичних змін — від Героїв Круг до перших студентських палаток Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Євромайдану. Саме молодь першою пішла в бій на Революції Гідності і поклала своє життя заради змін в нашій державі.

Політична Партія «ПАТРІОТ» з гордістю констатує, що має в своїх рядах багато молоді – тієї рушійної сили, яка прагне змінити життя нашої країни на краще. Молодь запалює, мобілізує, тому поруч з нею ПАТРІОТИ будь-якого віку почуваються молодими, бо молодість – це не дата у паспорті, а стан душі.

Шановна молоде! Щиро вітаємо вас зі святом! Сьогодні нашій країні потрібний ваш оптимізм, ваші прагнення діяти, змінювати, розвиватись.

Бажаємо вам витримки, мужності, енергії, творчості, міцного здоров’я, успіхів у навчанні, роботі і різних починаннях. А ще ПАТРІОТИЗМУ, незгасаючого запалу і незалежності ваших поглядів та думок.

Прес-служба